› bieżące
09:45 / 18.03.2016

15 lat Dziennika Elbląskiego – wszystkiego najlepszego!

15 lat Dziennika Elbląskiego – wszystkiego najlepszego!

fot. Michał Kalbarczyk

Dziennik Elbląski to jedyna gazeta papierowa na naszym lokalnym rynku mediów. To również obowiązkowa lektura codzienna dziennikarzy naszego portalu. To również inspiracja i prawdziwy, wyjątkowy, precyzyjny i dokładny kunszt dziennikarski wart naśladowania. Dlatego tym bardziej, z wielką satysfakcją, pragniemy złożyć na ręce wszystkich osób zaangażowanych w tworzenie Dziennika Elbląskiego najserdeczniejsze życzenia z okazji 15 urodzin!

Dla nas Dziennik Elbląski to pozycja obowiązkowa każdego dnia. To swoista przyjemność obcowania z wydaniem papierowym, to również przyjemność zgłębiania tekstów niezwykle doświadczonych i niezwykle skrupulatnych dziennikarzy. Dla naszego, stosunkowo najmłodszego portalu internetowego na rynku, zawsze Dziennik Elbląski był wyznacznikiem jakości i tego, jak dobry dziennikarz powinien pracować.

Dlatego z wielką przyjemnością pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie Dziennika Elbląskiego. Oby Wasze teksty zawsze miały świetną poczytność, oby zawsze były bezbłędne i ciekawe, oby Wasze aparaty wykonywały tylko najlepsze zdjęcia i obyście przetrwali na rynku elbląskich mediów kolejne 15 lat. A nawet i 30, a co tam ;)

Naszym zdaniem, nie ma nic przyjemniejszego, niż trzymanie szeleszczącego papieru w rękach ;)

Życzy,

redakcja elblag.net

PS. Michał – dziękujemy za zdjęcie!

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%