› bieżące
15:45 / 12.03.2013

16 marca Dzień Otwarty w Urzędzie Skarbowym

16 marca Dzień Otwarty w Urzędzie Skarbowym

Już w najbliższą sobotę 16 marca Dzień Otwarty w Urzędzie Skarbowym. Organizowany po raz kolejny „Dzień otwarty” w Urzędzie Skarbowym w Elblągu to doskonała okazja do zapoznania się z aktualnymi zagadnieniami dotyczącymi rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych a także sposobność do złożenia zeznania rocznego przede wszystkim dla podatników, którzy w ciągu tygodnia nie mają możliwości odwiedzenia swojego urzędu skarbowego.

W tym dniu pracownicy odpowiedzą na Państwa pytania oraz przybliżą bieżącą problematykę z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych.

Ponadto zaprezentowane zostaną trzy filmy promujące składanie zeznań podatkowych przez Internet, prezentacja mulitimedialna jak krok po kroku wysłać rozliczenie roczne.

Dla osób składających deklaracje w godzinach od 10.00 do 11.00 prowadzony będzie quiz z nagrodami.

W ramach drzwi otwartych przewidywany jest następujący harmonogram:

9:00 otwarcie – powitanie przez Kierownictwo Urzędu

10:00 - 11:00 prelekcja w sali Nr 14 „Wypełnianie oraz składanie zeznań rocznych w formie elektronicznej” - składanie zeznań bez podpisu kwalifikowanego, jak uniknąć błędów przy wypełnianiu i wysyłaniu zeznania drogą elektroniczną, korzyści wysłania zeznań drogą elektroniczną

9:00 - 13:00 przyjmowanie zeznań podatkowych, deklaracji, podań, wniosków

12:00 wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego

Urząd Skarbowy w Elblągu
 

 

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%