› zapowiedzi
10:41 / 02.04.2013

26-godzinny Maraton Artystyczny. Gotowi?

26-godzinny Maraton Artystyczny. Gotowi?

Trzy, czteeery START! Ruszył nabór uczestników na 26 – godzinny Maraton Artystyczny, który rozpocznie się w sobotę, 27 kwietnia. Organizatorzy ostrzegają - liczba miejsc jest ograniczona.

Ponad doba świetnej zabawy w twórczej atmosferze. Masz ochotę malować, lepić, fotografować, tańczyć, grać czy pisać? Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza do udziału w 26 – godzinny Maratonie Artystycznym.

Uczestnikiem może być każdy bez względu na wiek i doświadczenie wystarczy odrobina artystycznych zdolności, dużo chęci i wytrwałości.

Zaczynamy w sobotę 27 kwietnia o godz. 9.00 rano, kończymy w niedzielę, 28 kwietnia o 11.00. Wśród tegorocznych dziedzin twórczych na pewno nie zabraknie malarstwa, rysunku, filmu, fotografii, fusingu, witrażu, rzeźby, grafiki warsztatowej, ceramiki, a także teatru, tańca, kina czy literatury. Ale 26 – godzinny Maraton Artystyczny ma do siebie to, że część działań odbywa się spontanicznie, w tej przestrzeni twórczej niewiele rzeczy ogranicza wyobraźnię uczestników.

- W tym roku spotykamy się po raz piąty i wiem, że za każdym razem dzieje się coraz więcej – mówi Magdalena Czarnocka – Kaptur, organizator Maratonu Artystycznego. – Znów Maraton odbywa się wiosną więc na pewno nie będziemy zamknięci tylko w budynku „Światowida”, szykuje się sporo ciekawych akcji.

Na karty zgłoszeń czekamy do 22 kwietnia pod adresem mailowym: swiatowid@swiatowid.elblag.pl

Karta dostępna jest w załączeniu pod linkiem: http://swiatowid.elblag.pl/pl/aktualnosci/imprezy/gotowi-na-26h-maraton-artystyczny/

Opłata 15 zł (płatne na miejscu przy rejestracji). Ilość miejsc jest ograniczona!

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%