› bieżące
14:29 / 25.02.2013

3 - dniowy pobyt w SPA w Hotelu Miłomłyn czeka na...? Znamy już zwycięzcę pierwszego vouchera!

3 - dniowy pobyt w SPA w Hotelu Miłomłyn czeka na...? Znamy już zwycięzcę pierwszego vouchera!

3-dniowy pobyt w SPA w Hotelu Miłomłyn Zdrój ma „wzięcie” nie tylko wśród elblążan. Wpłynęło ponad 100 konkursowych zgłoszeń z całej Polski! M.in. z Krakowa, Trójmiasta, Wrocławia, Opola, w tym również z Elbląga. I nic w tym dziwnego, bowiem pytanie konkursowe było banalnie proste. Wystarczyło wejść na stronę internetową Hotelu Miłomłyn i wyszukać 4 pakiety SPA, znajdujące się w jego ofercie. Pierwszy voucher trafia do... Jacka Cholewy! Gratulujemy! A pozostałych uczestników naszej zabawy zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na łamach elblag.net. Już niebawem będą do wygrania kolejne supernagrody w postaci pobytu SPA w Hotelu Miłomłyn.

Niezapomniany pobyt i odpoczynek, o jakim marzysz...

W ciągu trzech dni, Ty i Twoja druga połowa poznacie, czym jest prawdziwy odpoczynek i relaks w bajkowej, mazurskiej scenerii Hotelu Spa na Mazurach.   

Voucher Vital Spa dla dwojga zawiera: 2 noclegi w komfortowym pokoju 2-osobowym, śniadania w Restauracji Witalnej w formie bufetu, masaż relaksacyjny częściowy dla dwojga, zabiegi zbiorowe (poranny rozruch lub aqua aerobic), 15% rabatu na posiłki w Restauracji oraz dodatkowe zabiegi Vital Spa, wstęp wolny na basen, sauny, natrysk płaszczowy, jacuzzi, salę fitness podczas pobytu, możliwość korzystania z kortów tenisowych, boiska do siatkówki plażowej podczas pobytu, atrakcje dla dzieci: wstęp wolny na plac zabaw oraz do piaskownicy odkrywców "odkop dinozaura". 

Dzieci do 3 lat przebywają bezpłatnie. Voucher jest ważny 5 miesięcy z wyłączeniem świąt i długich weekendów.

8
0
oceń tekst 8 głosów 100%