› sport
13:57 / 05.07.2018

3 drużyny IKS Atak Elbląg rozpoczynają zmagania w turnieju finałowym Kinder + Sport w Zabrzu

3 drużyny IKS Atak Elbląg rozpoczynają zmagania w turnieju finałowym Kinder + Sport w Zabrzu

fot. archiwalna

Jutro o tej porze wszystkie nasze Zespoły : „4” chłopców , „4” dziewcząt oraz „3” chłopców bedą juz zameldowane w hotelu w Zabrzu. Od piątku rozpoczynamy batalie o marzenia!

Od kilku już lat regularnie występujemy w turniejach finałowych zdobywając medale czy tez plasując się w czołowych lokatach w Polsce. Nasi zawodnicy występują w kadrach wojewódzkich swoich roczników a dwójka z nich załapała się nawet na konsultacje Kadry Polski. Poświęcamy się całkowicie dla naszej ukochanej dyscypliny aby zwieńczeniem za każdym razem móc cieszyć się z upragnionych finałów!

Przede wszystkim jednak jesteśmy jedną drużyną która mimo porażek i w razie zwycięstw będzie się wspierać!
Stanowimy wspaniałą grupę i z wielką radością i satysfakcją obserwuje jak wszyscy razem i każdy z osobna robi ciągłe postępy!

# One TEAM One Dream
# Razem po Zwycięstwo !

Jestem dumny że mam szanse z Wami pracować!
Trener!

------

W turnieju mini siatkówki, który zostanie rozegrany w dniach 6-8 lipca 2018 roku w hali sportowej przy ulicy Jana Matejki w Zabrzu wezmą udział dwa pierwsze zespoły z każdego finału wojewódzkiego w każdej kategorii wiekowej:

rocznik 2005 (13 lat) – kategoria „czwórki”

rocznik 2006 (12 lat) – kategoria „trójki”

rocznik 2007 (11 lat ) – kategoria „dwójki”

Spotkania rozgrywane będą zgodnie z przepisami i zasadami gry zawartymi w „Przepisy mini siatkówka 2017”, zatwierdzonymi przez Wydział ds. Młodzieży oraz Zarząd Polskiego Związku Piłki Siatkowej, dostępne na stronie: www.pzps.pl

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%