› bieżące
12:59 / 01.12.2013

30 nowych ławek zainstalowano w Parku Traugutta

30 nowych ławek zainstalowano w Parku Traugutta

fot. elblag.net

Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów w Elblągu zainstalowało w Parku Traugutta 30 nowych ławek oraz 15 koszy na śmieci. Miasto zapłaciło za to 20770,78 zł. Czy nowe urządzenia nie zostaną jednak szybko zniszczone przez wandali?

12 września tego roku został rozstrzygnięty przetarg na prace budowlane w Parku Traugutta w Elblągu. Roboty budowlane w parku znajdującym się przy Szkole Muzycznej w Elblągu polegały na budowie placyków pod ławki, przy chodnikach dla spacerujących tamtędy elblążan. Firmą wykonującą to zadanie było Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów Sp. z o.o. w Elblągu.

Następnie, gdy miejsca już były gotowe, zainstalowano nowe ławki oraz kosze na śmieci.

- Bardzo to ładnie wygląda. Jednak można było z tymi ławkami poczekać do wiosny lub lata. Całkiem nowe są, a już niszczeją na deszczu. Jak będą wyglądały po zimie – zastanawia się Zenon Kasprzyk, który często spaceruje po parku. – Mam nadzieję, że wandale nie zniszczą tych ławeczek i koszy. Poprzednie ławki były już stare i mocno zniszczone. Nowe wyglądają przyjemnie i zachęcają do odpoczynku.

Spacerujący w parku mieszkańcy obawiają się jednak, czy nie zostaną zbyt szybko zniszczone przez chuliganów.

4
1
oceń tekst 5 głosów 80%

Powiązane artykuły

Park Traugutta zyska nowy blask i miejsce do odpoczynku (foto)

16.10.2013 komentarzy 1

12 września tego roku został rozstrzygnięty przetarg na prace budowlane w Parku Traugutta w Elblągu. Wiemy, która firma okazała się jego zwycięzcą....