› bieżące
17:48 / 31.07.2014

300 nowych miejsc parkingowych przy CH Ogrody. Jak tam dojechać?

300 nowych miejsc parkingowych przy CH Ogrody. Jak tam dojechać?

fot. nadesłane

W Centrum Handlowym Ogrody od 1 sierpnia dostępnych będzie ponad trzysta nowych miejsc postojowych, zlokalizowanych na II i III poziomie nowobudowanej części galerii. Oddanie do użytku nowych parkingów to kolejny zakończony etap prac związanych z rozbudową Ogrodów.

Wjazd na teren nowych miejsc postojowych możliwy będzie od ulicy Płk. Dąbka, a wejścia od ich strony do obecnie funkcjonującej części obiektu możliwe będą poprzez ruchome chodniki przy księgarni Matras oraz przy perfumerii Douglas.

Postępy prac budowlanych można śledzić na bieżąco poprzez kamerę online dostępną na stronie www.centrumogrody.pl. Obecnie w zmodernizowanej części Galerii dla klientów jest już otwartych 27 sklepów.

Swoje salony w przebudowanej części Ogrodów otworzyły już sieci RTV EURO AGD, CCC, Deichmann, House, Sinsay, Douglas, Orsay, Vision Express, Matras, Wojas, Quiosque, Apteka Centrum, Lara Fabio, Orange, Crux, YES, Esotiq, pralnia Perfect Clean, Plus GSM, T-mobile, In Medio, Play, Marilyn, Piekarnia Raszczyk, Kantor, Yves Rocher oraz Apart na pasażu w formie dwóch stoisk.

Nieprzerwanie swoich klientów obsługuje hipermarket Carrefour. Stopień komercjalizacji Ogrodów po rozbudowie, z uwzględnieniem finalizowanych umów, przekracza już 85%. Po zakończeniu prac budowlanych na dwóch poziomach handlowych znajdzie się 130 sklepów i punktów usługowych, takich jak: Media Markt, Reserved, H&M, New Yorker, Cropp Town, Mohito, Camaieu, Rossmann, Home&You, 4F, Sizeer, McDonald’s, Lavard, Apart, Trojan Horse, Ochnik, Dobre Smaki, Jubirex, Brange, Delikatesy Kogutek, Jubimax, Swiss34, Centrum Wczasowe Wakacje.pl, Grycan, oraz wielosalowe kino. Na trzech poziomach Centrum zaplanowany został parking na ok. 1000 miejsc. Inwestorem projektu jest CBRE Global Investors Poland, a za rozbudowę i komercjalizację obiektu odpowiada firma Acteeum Central Europe, którą w zakresie najmu wspiera CBRE Sp. z o.o.

Autorem projektu architektonicznego jest pracownia ESA. Generalnym Wykonawcą jest PORR (Polska) SA. Oficjalne otwarcie kompleksu po rozbudowie planowane jest na wiosnę 2015 roku.

8
0
oceń tekst 8 głosów 100%

Powiązane artykuły

Nowy parking w Centrum Handlowym Ogrody. Zobacz zdjęcia i film

01.08.2014 komentarzy 14

Dziś, w pełni oficjalnie został oddany do dyspozycji Klientów parking w Centrum Handlowym Ogrody. To ponad 300 miejsc umiejscowionych na drugim i trzecim...