10:39 / 02.01.2014

777 nagród na 777-lecie Elbląga

777 nagród na 777-lecie Elbląga

fot. nadesłane

W 2014 roku Elbląg obchodzi swoje 777 urodziny. Z tej okazji na oficjalnym profilu miasta na Facebooku rozdamy 777 nagród. Konkursy startują już dziś. Zapraszamy do śledzenia profilu Miasto Elbląg i wygrywania codziennie nagród związanych z naszym miastem.

777 lat to dużo czy mało? Wszystko zależy od punktu widzenia. Dla nas, mieszkańców Elbląga, to przede wszystkim powód do dumy, że mamy możliwość obchodzić taki magiczny jubileusz. Dlatego będziemy celebrować tę elbląską 777 rocznicę założenia naszego miasta przez cały 2014 rok. Mamy nadzieję, że bardzo szczęśliwy.

Z tej okazji przygotowaliśmy 777 nagród, które rozdamy zwycięzcom konkursów na naszym oficjalnym profilu na Facebooku. Konkursy różne, o historii Elbląga, typowanie wyników zawodów sportowych, lub po prostu – kto pierwszy skomentuje – wygrywa.

Dla wszystkich kierowców rejestrujących pojazdy mamy przygotowane naklejki PL z logo 777 lat Elbląga. Dodajemy je do wszystkich nowo wydanych tablic rejestracyjnych. Każdy, kto już zarejestrował swój samochód, a chciałby otrzymać taką naklejkę, może ją odebrać w Informacji Turystycznej mieszczącej się w Ratuszu Staromiejskim od 7 stycznia. Mamy do rozdania 100 darmowych PL-ek.

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%