› zdrowie i uroda
15:24 / 26.03.2014

A gdyby tak obudzić się szczuplejszą?

A gdyby tak obudzić się szczuplejszą?

Piękniejszą, zdrowszą, bardziej zrelaksowaną? Nowe technologie w kosmetologii dają taką szansę. Zabiegi wyszczuplające nie tylko redukują cellulit i szybko zmniejszają obwód ciała, ale są też doskonałą okazją do odprężenia. Od kilku do kilkunastu centymetrów mniej, bez diety i treningów – jest już możliwe. I chociaż do lata została jeszcze chwila - nie warto jej odkładać na później, bo szczuplejsza i szczęśliwsza możesz być już teraz. Gdzie zatem udać się na wiosenny relaks? - Wolne łóżka w Salonie Urody Marzeny Gross.

Co jest na fali?

Skuteczne odchudzanie to przyspieszanie metabolizmu, ujędrnianie skóry i usuwanie toksyn. Dziś wszystkie te cele jesteśmy w stanie szybko osiągnąć przy użyciu fali akustycznej AWT. Na czym polega zabieg uderzeniowy? Podczas jednej sesji rozbijamy tłuszcz, który zostaje wydrenowany, tak, aby mógł ulec metabolizmowi w wątrobie. Metoda ta pozwala zmniejszyć obwód ud, brzucha, bioder, pośladków i ramion. Fala działa na regenerację włókien kolagenowych oraz ich napięcie, odbudowę i przyrost. Zabieg skierowany jest do osób w każdym wieku, również młodych mam. Efekty widoczne są w krótkim czasie, ponieważ fala działa na złogi tłuszczu w ciągu trzech dni. Już pod koniec wizyty można poczuć ulgę. To dzięki masażowi limfatycznemu, który sprawnie odprowadza wodę z tkanek, redukując tym samym obrzęki. Zabieg stanowi część programu medycznego STOP CELLULIT i jest całkowicie bezpieczny.

Pomarańczowa rewolucja

Cellulit - zmora wszystkich kobiet, to efekt wielu czynników, zarówno hormonalnych, jak i tych czysto fizycznych – braku ruchu, czy nadmiernego gromadzenia wody w organizmie. Drogeryjne kosmetyki nie są w stanie skutecznie wyeliminować tego problemu, ponieważ jego istota leży w niewydolności układu limfatycznego. Tu pomóc może masaż próżniowy. Zabieg z wykorzystaniem techniki Body Heath, polega na zasysaniu skóry na poziomie tkanki podskórnej. Następstwem tego jest usunięcie nadmiaru płynów, wygładzenie skóry, jej ujędrnienie i napięcie. Grubość tkanki tłuszczowej jest zmniejszona, a charakterystyczne zgrubienia i nierówności znikają. Osoby, które poddają się zabiegowi zauważają odczuwalnie większą elastyczność i sprężystość skóry. Taki efekt sprawia, że ciało na długi czas cieszy nas dobrą kondycją i atrakcyjnym wyglądem.

Zabiegi wyszczuplające są alternatywą dla skalpela. W szybki i nieinwazyjny sposób poprawiają wygląd i wpływają na poprawę jakości życia. Klientki w ponad 500 salonach na całym świecie, potwierdzają skuteczność programu STOP CELLULIT. Teraz kuracje modelujące z falą akustyczną AWT® można zakupić w wiosennej edycji promocji.

  • Karnet 10 zabiegów falą akustyczną (pośladki + uda + brzuch) 1100 zł zamiast 1700 zł
  • Karnet 10 zabiegów falą akustyczną (pośladki + uda + brzuch + ramiona ) 1400 zł zamiast 2500 zł
  • Hit promocji - Karnet łączony dwa zabiegi - satysfakcja gwarantowan! Masaż próżniowy Body Health 5 zab + Fala akustyczna AWT 5 zab za 875 zł (ograniczona ilość karnetów)

Salon Urody Marzena Gross
Ul. Nitschmanna 20/22 (I piętro)
tel. 55 236 22 88
www.salonurody.pl

 

13
2
oceń tekst 15 głosów 87%