› zapowiedzi
12:42 / 25.01.2013

Aby nie nudzić się w ferie... Zimowa Akademia Młodych Talentów

Aby nie nudzić się w ferie... Zimowa Akademia Młodych Talentów

Od poniedziałku, 28 stycznia rozpoczyna się program zajęć feryjnych, przygotowanych z myślą o dzieciach, dla których głównym zainteresowaniem jest taniec.  "Zimowa Akademia Młodych Talentów" to przedsięwzięcie rekreacyjno – szkoleniowe, które ma zapewnić atrakcyjny wypoczynek zimowy oraz przyczynić się do rozwijania  pasji sportowych, a także znalezienia nowych zainteresowań.

Przedstawiona oferta aktywnego wypoczynku skierowana jest do 40-osobowej grupy elblążan, w przedziale wiekowym 8-14 lat. Są to osoby, które znajdują się na początku drogi tanecznej, część z nich skończyła w 2012 roku  podstawowy kurs tańca, a pozostali posiadają najniższe klasy taneczne:  E i D.

Program zimowiska został ułożony w ten sposób, aby uczestnicy mogli nie tylko zdobywać nowe umiejętności i doskonalić taniec, ale także się integrować i wspólnie bawić. Aby oferta była bardziej urozmaicona uczestnicy dostaną szansę wzięcia udziału w zajęciach artystycznych: teatralnych, plastycznych, wybiorą się również do kina.

Do realizacji programu zimowiska wykorzystane zostaną pracownie CSE „Światowid” oraz sale treningowe Centrum Tańca „Promyk”. Zajęcia będą przeprowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską oraz osoby z uprawnieniami pedagogicznymi.

Źródło: Edyta Jasiukiewicz, CSE "Światowid"

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%