› biznes
11:59 / 26.10.2021

Acunetix vebo

Acunetix vebo

Zależy Ci na bezpieczeństwie Twojego komputera oraz znajdującym się na nim danych? W takim razie zdecyduj się na rozwiązanie, które w pełni zabezpieczy wszystkie poufne informacje. Jednym z najlepszych, przeznaczonych do tego programów jest Acunetix, o którego zaletach dowiesz się z tego artykułu.

Internet – ogromna ilość zagrożeń

Podczas codziennego korzystania z Internetu narażony jesteś na wiele zagrożeń. Nie chodzi tutaj tylko o wirusy. Współcześni hakerzy są w stanie ze źle zabezpieczonego komputera wydobyć ogromną ilość danych: numery kart kredytowych, hasła do bankowości internetowej czy też Twoje dane osobowe. Mogą odczytać pesel i numer dowodu osobistego, a także przejrzeć skany poufnych dokumentów.

Gdy już je zdobędą, mogą je wykorzystać do popełnienia przestępstw. Są w stanie wyłudzić kredyt, dokonać zakupów i skraść Twoje oszczędności. Wcale nie musisz wchodzić na jakieś niebezpieczne strony. Zwykłe witryny mogą zawierać luki, dzięki którym możliwe jest wykradzenie ważnych danych. W jaki sposób temu zapobiec?

Acunetix – skanowanie i bezpieczeństwo

Głównym zadaniem tego oprogramowania jest skanowanie aplikacji internetowych oraz wykrywanie luk w ich zabezpieczeniach. Dzięki temu możesz nie tylko zabezpieczyć się przed działaniem hakerów, ale także określić, które z używanych programów stanowią dla Ciebie największe zagrożenie.

Acunetix to profesjonalne narzędzie, które może być stosowane zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy i duże przedsiębiorstwa. Najnowsze rozwiązania technologiczne  pozwalają na wykrycie wszystkich nieprawidłowości oraz ich raportowanie. Automatyczny proces skanowania oszczędza Twój czas i pozwala na szybkie i skuteczne wykrycie miejsc najbardziej narażonych na ewentualne ataki.

Dlatego też, jeżeli zależy Ci na pełnym bezpieczeństwie w sieci Twoim, Twoich bliskich czy też pracowników Twojej firmy, wypróbuj program Acunetix.

Zakup wersji ESD – same plusy.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%