› strefa miss
11:17 / 04.07.2012

Aleksandra Mandryk pierwszą Wicemiss Polski Nastolatek

Aleksandra Mandryk pierwszą Wicemiss Polski Nastolatek

fot. Robert Kobyliński - robertkobylinski.com

Tegoroczna Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek Aleksandra Mandryk, zdobyła tytuł pierwszej Wicemiss Polski Nastolatek 2012. Finał konkursu Miss Polski Nastolatek odbył się w minioną niedzielę w Kozienicach. W ręce pochodzącej z Bobrowca koło Braniewa 16-latki, trafił także tytuł komplementarny przyznany przez jednego ze sponsorów.

Aleksandra Mandryk w marcu tego roku została Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek 2012. Dzięki temu uzyskała prawo występu w centralnym etapie konkursu Miss Polski. W czerwcowym półfinale w Warszawie, jury zakwalifikowało Olę do finału konkursu. Ten odbył się 1 lipca w amfiteatrze w Kozienicach. W gronie 22 finalistek znalazła się także 16-letnia Magdalena Srock z Elbląga, która ma za sobą start w konkursie Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek 2011.

Mierząca 172 cm wzrostu Aleksandra Mandryk, oczarowała jurorów swoją urodą i wdziękiem, zdobywając tytuł Pierwszej Wicemiss Polski Nastolatek 2012. Tegoroczną Miss Polski Nastolatek została 17-letnia warszawianka Agnieszka Karasiewicz – pierwsza Wicemiss Warszawy Nastolatek 2012. Drugą Wicemiss Polski została Kinga Marunowska z Gdańska, Trzecią Wicemiss Nastolatek - Aleksandra Ulewska z Olsztyna, a Czwartą Wicemiss - Adrianna Mazur z Mielca.

Dzień wcześniej, 3o czerwca również w Kozienicach odbył się półfinał Miss Polski 2012. Wśród 50 kandydatek znalazła się Katarzyna Jacewicz – Miss Ziemi Elbląskiej 2012. Reprezentantce Braniewa niestety nie udało się zakwalifikować do finału konkursu, który odbędzie się w grudniu w Płocku.

5
0
oceń tekst 5 głosów 100%