› sport
18:50 / 16.09.2013

Amatorskie ligi miejskie - zgłoszenia jeszcze tylko do środy

Amatorskie ligi miejskie - zgłoszenia jeszcze tylko do środy

fot. archiwum elblag.net

Przypominamy, że tylko do 18 września, czyli do środy można jeszcze zgłaszać uczestnictwo drużyn do udziału w nowych edycjach rozgrywek ligowych organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. MOSiR szczególnie zachęca do czynnej rekreacji reprezentacje pracowników z elbląskich zakładów, firm i przedsiębiorstw. To idealna okazja na relaks w sportowej atmosferze, a przy okazji do integracji załogi.

Przyjmowane są jeszcze zgłoszenia drużyn do udziału w VII edycji Elbląskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej – Awangarda Volley Ligi. Zainteresowani startem w zgłoszeniu powinni podać nazwę zespołu i dane kontaktowe przedstawiciela drużyny. Także już siódmy sezon rywalizować będą teamy w Elbląskiej Lidze Koszykówki Amatorskiej czyli Nati Basket Lidze. Tradycyjnie sympatyków celuloidowej piłeczki zapraszamy do kolejnej edycji rozgrywek drużynowych w Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego.

Wszystkie zgłoszenia przyjmujemy na drukach pobranych ze strony internetowej MOSiR. Ewentualne szczegółowe informacje można uzyskać w dziale Imprez i Szkoleń MOSiR tel. 55 6256306 lub pod adresem imprezy@mosir.elblag.eu.

Tekst i fot. MOSiR

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%