› imprezy
09:27 / 15.11.2012

Andropauza 2 - czyli męska rzecz być z kobietą

Andropauza 2 - czyli męska rzecz być z kobietą

fot. Internet

Przedstawienie to powrót bohaterów bardzo gorąco przyjętej przez publiczność sztuki pt. „Andropauza - męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium”. Spektakl bedzie można obejrzeć 14 grudnia w elbląskim Teatrze.

Komedia Jana Jakuba Należytego opowiada o pięciu mężczyznach o różnych osobowościach i charakterach, którzy spotykają się w sanatorium. Wspólnie dywagują na temat swojego wroga, którym jest doktor ZUS. W pewnym momencie pojawia się ona - piękność, o której względy zabiega cała piątka bohaterów. Według autorów "sztuka w krzywym zwierciadle pokazuje polską rzeczywistość w sanatoryjnej świetlicy i na dancingu, historię, która każdemu może się zdarzyć, opowiedzianą prześmiesznymi dialogami i piosenkami, których melodie rozpoznajemy po pierwszych dźwiękach".

W spektaklu w reżyserii Dariusza Szada-Borzyszkowskiego występują (zamiennie): Maciej Damięcki, Marek Siudym, Jacek Kawalec, Paweł Królikowski, Dariusz Gnatowski , Ryszard Kotys, Piotr Skarga, Andrzej Beya-Zaborski, Michał Pietrzak, Piotr Dąbrowski, Matylda Damięcka, Mimi Kokoski, Agata Załęcka.

Bilety do nabycia w kasie Teatru.

 

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%