› konkursy
15:12 / 21.09.2012

Atrakcje w Dino Parku czekają. Bilety rodzinne rozdane!

Atrakcje w Dino Parku czekają. Bilety rodzinne rozdane!

Spośród nadesłanych konkursowych zgłoszeń wybraliśmy dwa, które nagradzamy rodzinnymi biletami do Dino Parku w Malborku! Zwyciężczyniami są: Agnieszka Żełobowska i Nel Cybulska. Gratulujemy!

Poniżej publikujemy najciekawsze odpowiedzi. Mamy nadzieję, że będą one dobrą zachętą dla innych czytelników chcących w przyszłości odwiedzić Dino Park w Malborku.
 
Mam dwoje dzieci w różnym wieku, syna 14 letniego Maćka i 3 letnią córkę Gabi. Wybierając dla nas wspólną rozrywkę i czas spędzony razem, muszę uwzględnić potrzeby jednego i drugiego dziecka. Moim zdaniem Dino Park jest właśnie idealnym miejscem dla takiej rodziny jak my. Nasz syn Maciej, który od zawsze interesował się prahistorią i historią współczesną, nie będzie się nudził w Dino Parku ani chwili. Jednym z najciekawszych dla niego miejsc będzie Muzeum skamieniałości, tam uzupełni swoją wiedzę o eksponaty, które będzie mógł zobaczyć, poza tym uzupełni wiadomości, być może przeczyta coś o czym wcześniej nie wiedział...Natomiast dla naszej trzylatki najbardziej atrakcyjny będzie przebojowy, wspaniale rozbudowany plac zabaw. Gabi teraz nie odpuszcza żadnego placu zabaw i bardzo lubi poznawać nowe miejsca, których w Elblągu powstaje coraz więcej i są coraz bardziej ciekawe. Interesuje mnie jak Gabi zareaguje na makiety dinozaurów... Myślę, że warto to sprawdzić. 
Agnieszka Żelobowska
 
W szarej codzienności znajdujemy zbyt mało czasu dla naszych pociech.
Osiedlowe place zabaw stają się nie tylko dla naszych dzieci, ale i dla nas - rodziców, jednostajną "atrakcją".
Wycieczka do Dino Parku to doskonały pomysł na urozmaicenie choć jednego dnia w rodzinnym gronie.
Zwiedzanie Parku z pewnością pozostałoby w pamięci na długo, bo prawdziwe dinozaury już dawno wyginęły, a nawet najbujniejsza wyobraźnia nie jest w stanie oddać takiego obrazu tych wyjątkowych stworzeń, jaki proponuje Dino Park.
Z pewnością oprócz ruchomych eksponatów, które można tam obejrzeć, dzieci zachwycą się również zwierzątkami mieszkającymi w Mini Zoo, a uśmiech na twarzy wywoła pamiątka zakupiona w tamtejszym sklepie, dzięki której cała rodzina będzie mogła wracać myślami do niezapomnianych wrażeń.
Nel Cybulska
3
0
oceń tekst 3 głosów 100%