› bieżące
14:13 / 04.07.2014

Awans i przeniesienie

Awans i przeniesienie

fot. KMP Elbląg

Komendant Miejski Policji w Elblągu insp. Marek Osik oraz naczelnicy wszystkich wydziałów, kadra kierownicza i przedstawiciele NSZZP pożegnali dziś w auli komendy przy ul. 1000-lecia kom. Pawła Mirysa, dotychczasowego Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Kom. Paweł Mirys od 04 lipca 2014 roku obejmuje stanowisko Zastępcy Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku

Komendant Miejski Policji w Elblągu insp. Marek Osik pożegnał i podziękował za służbę naczelnikowi prewencji. Zaznaczył, że to u Niego swój zawód zaczynało większość policjantów, którzy obecnie pracują w Elblągu. Można powiedzieć, że przez te wszystkie lata dał się poznać każdemu pracującemu w komendzie funkcjonariuszowi. Miał także wpływ na kształtowanie zarówno młodych policjantów jak i kadry.

Dziękując za ciepłe słowa pożegnania, kom. Paweł Mirys wyraził wdzięczność elbląskim kolegom za wspaniałą współpracę.

Kom. Paweł Mirys służy w Policji od 1991 roku i od początku był to garnizon elbląski. Był policjantem zarówno w wydziale kryminalnym, ale przede wszystkim związany był ze służbą patrolowo – interwencyjną. Od 2008 roku kierował pacą elbląskiej prewencji. Z dniem dzisiejszym został mianowany na stanowisko Zastępcy Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku.

Pełniącym obowiązki Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Elblągu został kom. Tomasz Kamiński.

asp. Katarzyna Trochimczuk

2
2
oceń tekst 4 głosów 50%

Zdjęcia ilość zdjęć 4