› bieżące
13:42 / 04.04.2013

Awaria energetyczna wstrzymała elbląskie tramwaje

Awaria energetyczna wstrzymała elbląskie tramwaje

Brak prądu w wyniku awarii energetycznej to główny powód przerwy w kursowaniu elbląskich tramwajów. Od godziny 13.00 ruch wszystkich linii tramwajowych został wstrzymany do momentu usunięcia powstałej awarii.

- Awaria ta nie jest wynikiem uszkodzenia trakcji – informuje dyspozytor Elbląskich Tramwajów. Tak jak inne przedsiębiorstwa, musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać, aż dostawa prądu zostanie wznowiona. Do momentu istnienia awarii energetycznej wszystkie tramwaje stoją i czekają i ruszą, jak tylko będzie to możliwe. W związku z tym prosimy o wyrozumiałość naszych pasażerów – zaznacza dyspozytor.

W wyniku zaistniałej awarii elektrycznej, przerwa dostawy prądu obecnie obejmuje: ul. Dojazdową, Malborską, Junaków, Fabryczną, Zagonową i Piaskową. W tym rejonie przerwa w dostawie prądu ma potrwać do godz. 14.30.

Z kolei w rejonie ulic: Wigilijna, Przymurze, Mennicza, Pestalloziego, Powstańców Warszawskich, Centrum Handlowe "Zielone Tarasy" , Żyrardowska, Kalenkiewicza, Szarych Szeregów trwa identyfikacja dokładnego miejsca awarii. Przypuszczalnie dostawa prądu na wyżej wymienionych ulicach zostanie wznowiona o godz. 15.00.

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%