› bieżące
18:38 / 20.08.2013

Awaria wodociągu. Woda rozsadziła asfalt

Awaria wodociągu. Woda rozsadziła asfalt

fot. elblag.net

Pęknięcie rury wodociągowej było przyczyną poważniej awarii na ul. Kosynierów Gdyńskich. Woda zaczęła podmywać nawierzchnię jezdni, która pękała. W każdej chwili groziło to zapadnięciem się sporej części ulicy.

Jak informują nas czytelnicy, część asfaltowej nawierzchni ul. Kosynierów Gdyńskich zaczęła dziwnie się wybrzuszać i pękać. Zaalarmowano odpowiednie służby. Policja zabezpieczyła niebezpieczny odcinek ulicy. Na miejscu pojawili się również. pracownicy elbląskich Wodociągów, którzy dość szybko zdiagnozowali przyczynę tego niepokojącego zjawiska.

- Doszło do pęknięcia wodociągu i woda zaczęła wydostawać się na zewnątrz. To powodowało podmywanie nawierzchni jezdni. Asfalt zaczął pękać. Teraz musimy dostać się do tej rury i załatać wyciek – dowiedzieliśmy się na miejscu od pracowników Wodociągów. - Nie wiadomo jak długo potrwa naprawa uszkodzenia. Być może kilka godzin.

Ruch samochodów na ul. Kosynierów Gdyńskich jest utrudniony ze względu na trwające prace naprawcze. Lepiej omijać odcinek za Urzędem Miejskim.

5
0
oceń tekst 5 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 10