› dzieci i rodzina
09:05 / 08.09.2012

"Bajlandia" – tu nie ma miejsca na nudę

Bo Bajlandia, bo Bajlandia, bo Bajlandia jest od tego, aby bawić się, aby bawić się, aby bawić się na całego(...) Parafrazując niegdyś uwielbianą przez dzieci piosenkę, nie ma w Elblągu lepszego miejsca do zabawy w szare, pochmurne dni, jakim jest Centrum Zabaw dla Dzieci „Bajlandia”. Drabinki, kładki, wiszący most linowy, tor przeszkód z kolorowymi bryłami geometrycznymi i równoważnią, zjeżdżalnią do basenu z tysiącami kolorowych piłeczek, kręte tunele zakończone pokaźnych rozmiarów śmigłowcem, a do tego lunapark, to jest właśnie to, co uwielbiają mali, żądni przygód odkrywcy. 

 - Przychodzimy tu dość często – mówi tato 4-letniego Mikołaja. Synek lubi to miejsce, a w szczególności basen z kolorowymi piłeczkami i pociąg. Potrafimy tu spędzić niekiedy i dwie godziny – dodaje, a w taki pochmurny dzień jak dziś, „Bajlandia” jest idealnym miejscem, gdzie dziecko może spędzić czas na aktywnej zabawie. 
Próbując zagaić Mikołaja, czy podoba mu się w "Bajlandii", zawstydzony chłopiec, niczym wiatr popędził do dmuchanego zamku. I bez zbędnego słownego komentarza, bo i po co? 
 
Rzeczywiście „Bajlandia” cieszy się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych. - W dni powszednie przychodzi tu ok. 80 dzieciaczków wraz z rodzicami, a w weekendy jeszcze więcej– mówi Katarzyna Hankus, współwłaścicielka Centrum Zabaw „Bajlandia”.

Świat stworzony dla dziecka w każdym wieku

- Nie ma obawy. Czuwamy nad tym, by zabawa była dla najmłodszych czystą przyjemnością – przekonuje współwłaścicielka „Bajlandii”. Maluchy bawią się, biegają, skaczą, tańczą. Jest mnóstwo radości i śmiechu.  Ulubionymi atrakcjami w „Bajlandii” są karuzele, pociąg, orły, poduszkowce i statek. Oprócz codziennej dawki zabaw, „Bajlandia” to również miejsce, gdzie można wyprawić wyjątkowe urodziny dla swojego malca. Specjalnie przygotowana część bufetowa, stoliki, a nawet bujawki dla niechodzących dzieci dają możliwość stworzenia niezapomnianego przyjęcia. W miesiącu jesteśmy organizatorami 70 przyjęć urodzinowych, co potwierdza fakt, że „Bajlandia” jest miejscem lubianym i chętnie odwiedzanym – podkreśla współwłaścicielka Centrum Zabaw. Są to urodziny dla „roczniaków”, jak i dla przedszkolaków i dzieci wieku szkolnym. Przyjęcie może być wyprawione dla minimum 6 dzieci, w obecności maxymalnie 10 osób dorosłych – mówi Katarzyna Hankus.

Trzy pakiety

W wariancie II za kwotę 26 zł od dziecka, można liczyć na 2-godzinną zabawę, 2 żetony na dziecko oraz stolik z rezerwacją, na który we własnym zakresie zostaje przygotowany własny poczęstunek. 

Rozpoczął się rok szkolny, więc zarówno dla przedszkoli, jak i dla szkół i zakładów pracy, „Bajlandia” od poniedziałku do piątku, w godz. od 9 do 15, przygotowuje super zabawę dla grup zorganizowanych powyżej 15 dzieci. I podobnie jak przy organizacji przyjęć urodzinowych, zabawa może przebiegać w trzech wariantach:

Wariant I – 10 zł od dziecka. W cenę wliczono 2 godziny zabawy oraz przejażdżkę na urządzeniu lunaparkowym (karuzele).

 Wariant II – 15 zł od dziecka. Oprócz zabaw i przejażdżki, cena zawiera napoje dla najmłodszych.

Wariant III – 25 zł od dziecka. W cenie znalazły się wyżej wymienione atrakcje oraz seans w Kinie 7 D.

Centrum Zabaw „Bajlandia” mieści się przy ul. Kochanowskiego 11 w Elblągu i czynne jest od wtorku do niedzieli od godz. 11 do godz. 19.00. Poniedziałek – nieczynne.

 

9
0
oceń tekst 9 głosów 100%