› bieżące
10:24 / 08.08.2018

Baseny otwarte w Nowym Stawie. A może by tak w Elblągu?

Baseny otwarte w Nowym Stawie. A może by tak w Elblągu?

fot. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Stawie

Wielu doskwiera brak plaży w Elblągu przy tych upałach. W Nowym Stawie, powiat malborski od dziś (8.08) jest czynny kompleks trzech basenów. Obiekt jest monitorowany.
 
Na Facebooku elblążanie z łezką w oku wspominają chwile spędzone przed laty na basenie odkrytym, przy ul Spacerowej. Brakuje im choć namiastki takiego obiektu. 

W Nowym Stawie wpadli na pomysł  zorganizowania plaży. O dziś (8.08)  od godz. 11 tymczasowy kompleks basenów, przy ul. Sportowej 5 będzie czynny. Zapraszają: burmistrz Jerzy Szałach, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Stawie oraz Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteka. 

Oto co włodarz miasta napisał na Facebooku: 

W dużym basenie będzie się mogło w jednym momencie znajdować maksymalnie 15 osób, w średnim basenie będzie to 8 osób. 
W przypadku dużego zainteresowania kąpielami, organizatorzy zastrzegają sobie możliwość ograniczenia przez Ratownika jednorazowej kąpieli do 15 minut. Bardzo proszę zapoznać się z dołączonym do postu Regulaminem kąpieliska.  

W regulaminie  jest mowa, że kompleks będzie czynny w godzinach od 10.00 do 18.00. Organizatorzy informują w nim, iż obiekt objęty jest monitoringiem wraz z zapisem nagrań  z kamer. Na terenie  tymczasowej plaży  nie będzie można prowadzić działalności zarobkowej.  

Jak myślicie czy pomysł może się sprawdzić w Elblągu? 
 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%