› bieżące
13:00 / 01.07.2015

Bawili się nie tylko najmłodsi. Festyn w przedszkolu „Bajka”

Bawili się nie tylko najmłodsi. Festyn w przedszkolu „Bajka”

fot. Ryszard Siwiec

Ciepłe posiłki, disneyowskie piosenki i malowanie twarzy to tylko nieliczne atrakcje, jakie czekały na podopiecznych przedszkola w Braniewie. Bawili się nie tylko najmłodsi, ale również rodzice, którzy podkreślali, że takich imprez w regionie z pewnością brakuje.

Wczoraj, 30 czerwca w braniewskim Niepublicznym Przedszkolu „Bajka” odbył się festyn dla dzieci z okazji zakończenia roku. To był kolorowy, wesoły i słoneczny dzień.

Maluchy miały sporo zabawy, a najbardziej obleganym wydawało się stoisko do malowania twarzy. - To jest zawsze najlepsza atrakcja, do której dzieci ustawiają się w naprawdę długich kolejkach – tłumaczyła animatorka Nibylandii.

Na najmłodszych czekały również inne zabawy. Nie zabrakło podróży po Nibylandzkim Morzu, gdzie przeżywały sztorm. Pociechy miały szansę tworzyć olbrzymie bańki mydlane, jak również brać udział w konkursach zręcznościowych. Wszystko to odbywało się przy wspaniałej muzyce z Disneyowskich bajek.

Największą popularnością cieszył się Bajlandek, który odwiedził swoich podopiecznych w trakcie spotkania. Wszystkim dzieciom wręczył balony do modelowania, z których za pomocą wyobraźni i odrobiny wysiłku mogły urzeczywistnić marzenia.

Jedynym sponsorem imprezy była firma One Step To English, która oprócz nauczania dzieci języka funduje wszelkiego rodzaju wycieczki, wyjazdy oraz imprezy. - Taką mamy inicjatywę. Chcemy dać też coś od siebie, a nie tylko brać. Niedługo wprowadzamy również olimpiadę dla dzieci dla zgłoszonych przedszkoli. Planujemy wiele konkursów i nagród – mówił Łukasz Stefanowicz, reprezentant firmy.

Podkreślił także, że uśmiech podopiecznych jest priorytetem.

Zadowolenie dzieci jest nieopisane dla nas. Mają oprócz nauki jeszcze taki prezent wakacyjny i to jest dla nas najważniejsze. Choć dzieci są bardzo zdolne – poziom nauczania mamy wysoki, często umieją więcej od uczniów ze szkół podstawowych. To nas najbardziej motywuje do pracy, ale nie można zapominać o nagradzaniu

– śmieje się Łukasz Stefanowicz.

Przedszkole z firmą współpracuje już od dwóch lat i bardzo sobie cenią ich usługi. - Organizowali nam wiele wycieczek, a ta impreza jest jedną z większych, które firma nam sponsoruje. Mamy szansę w przyjemny sposób pożegnać się z dziećmi i wiemy, że na pewno będą o nas ciepło myśleć przez wakacje – poinformowała nas Mirosława Niska, dyrektor Przedszkola Niepublicznego „Bajka”.

Rodzice również nie ukrywali zadowolenia z imprezy.

To już jest taki zwyczaj tego przedszkola. Festyny są tu organizowane co roku z okazji zakończenia i jesteśmy bardzo zadowolone. Możemy się tu spotkać razem z rodzicami, integrować się i oczywiście dzieci mają z tego świetną zabawę. Cieszymy się, że dziś pogoda dopisała, to bardzo fajny pomysł. Zwłaszcza, że w Braniewie brakuje miejsc dla dzieci, na których mogą się pobawić

– opowiadały 31-letnia Marta i 46-letnia Renia.

Podsumowując – miejscową imprezę mogą zaliczyć do naprawdę udanych nie tylko dzieci, ale również rodzice.

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%

Powiązane artykuły

Język angielski dla najmłodszych? Tak, ale tylko z profesjonalną kadrą

29.09.2015 komentarzy 3

Dziś język angielski to już standard. Niestety bądź stety, jesteśmy częścią Europy, często się przemieszczamy, zwiedzamy, jeździmy na wycieczki. Warto naukę...

Zdjęcia ilość zdjęć 60