› biznes
10:00 / 16.05.2018

Biedronka kusi „atrakcyjnym” wynagrodzeniem studentów, także z Elbląga

Biedronka kusi „atrakcyjnym” wynagrodzeniem studentów, także z Elbląga

Jeronimo Martins Polska właściciel Biedronki zaprasza studentów na płatne praktyki podczas lata. Kusi atrakcyjnym wynagrodzeniem, ale nie chce publicznie podać ile wynosi w złotówkach. 

Do końca maja studenci od II do V roku studiów niezależnie od kierunku mogą zgłaszać się na praktyki letnie w Biedronce. Wyłonieni w rekrutacji będą zdobywali doświadczenie w różnych działach i sekcjach firmy, m.in. personalnym, marketingu, zakupów, kontroli magazynu czy dostaw. 

Praktyki potrwają od czerwca do września. Są płatne, ale ile wynosi wynagrodzenie to tajemnica. Wiadomo tylko, że jest... atrakcyjne. Biuro prasowe nie chciało zdradzić jak  bardzo. 

Informacje na temat wysokości wynagrodzenia są przekazywane wyłącznie bezpośrednio osobom rekrutowanym na praktyki 

- usłyszeliśmy od pracownika biura prasowego JMP. 

Szczegóły dotyczące praktyk letnich można znaleźć na stronie internetowej: www.karierawjm.pl. 

Jeronimo Martins, właściciel sieci Biedronka chwali się, że jest czwartym najbardziej pożądanym przez studentów pracodawcą 2017 roku, bo tak wynika z badania ankietowego AIESEC Polska. 

W stosunku do ubiegłego roku JMP awansowało w rankingu „Pracodawca Roku” aż o 9 pozycji i jest najwyżej notowaną firmą detaliczną w zestawieniu, zaraz za dwiema firmami z sektora konsultingowego i jedną z branży nowoczesnych technologii

- czytamy w komunikacie prasowym. 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%