› rozrywka
10:28 / 10.10.2012

Bilet na Poranki z ulubioną bajką w Multikinie

Bilet na Poranki z ulubioną bajką w Multikinie

Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2 lat na Poranki w Multikinie. W każdą sobotę i niedzielę o g. 10:30 i 12:00 gramy najpopularniejsze bajki na wielkim kinowym ekranie. Bilet w cenie 10 zł, do nabycia wyłącznie w kasach biletowych Multikina. Dla pierwszego czytelnika, który zgłosi swój udział w konkursie, mamy podwójne zaproszenie!

W październikowym repertuarze znalazły się bajki z serii: Poranki z Barbie - godz. 10.30 zaś o godz.: 12.00, bajki z serii:
Truskawkowe Ciastko, Listonosz Pat, Rajdek, Zgaduj z Jessem.
Aby móc spędzić miło weekendowoy poranek ze swoim maluchem i wygrać podwójne zaproszenie, wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na adres:agnieszka@elblag.net. Kto pierwszy ten lepszy! Konkurs rozstrzygniemy w piątek 12 października.
 
Porankami są pokazami z DVD na wielkim kinowym ekranie. Zakup plakatu upoważnia do wstępu na seanse porankowe. Multikino nie prowadzi sprzedaży biletów on line. 
 
OFERTA DLA PRZEDSZKOLI
W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna wielkość grupy to 20 dzieci). 
 
W celu uzyskania szczegółowych informacji o Porankach dla przedszkoli Multikino prosi o kontakt z Kierownikami zmiany na terenie kina lub mailowo, w tytule wpisując „Poranki – pokaz dla przedszkola”:
 
Multikino Elbląg - elblag@multikino.pl, 
Więcej o Porankach na http://www.multikino.pl/pl/extra/dzieci/
2
0
oceń tekst 2 głosów 100%