› bieżące
13:08 / 02.10.2012

Biura byłej rozgłośni idą pod młotek

Biura byłej rozgłośni idą pod młotek

fot. Konrad Kosacz

400 tys. złotych – tyle wynosić będzie cena wywoławcza ponad 200-metrowego lokalu użytkowego przy ul. 1 Maja 2, w którym do niedawna swoją siedzibę miała redakcja Radia El. Znajdujące się na czwartej kondygnacji pomieszczenia biurowe, zostaną sprzedane przez miasto w przetargu. Ten ma zostać rozpisany jeszcze w tym roku.

Biura po rozgłośni, nieistniejącego już Radia El, od kilku miesięcy pozostają puste. Należący do miasta lokal użytkowy przy ul. 1 Maja 2, do tej pory nie znalazł nowego najemcy. Lokal położony jest na 3 piętrze, składa się z 10 pomieszczeń biurowych, pomieszczenia technicznego, łazienki, wc i korytarza. Jego stan techniczny określony został jako dostateczny. Wymaga jednak remontu i modernizacji. Na ostatniej, wrześniowej sesji Rady Miejskiej, radni zdecydowali o jego sprzedaży.

Lokal znalazł się w wykazie nieruchomości przeznaczonych do zbycia w drodze przetargu nieograniczonego, który został opublikowany przez Urząd Miejski 21 września.

1
1
oceń tekst 2 głosów 50%

Powiązane artykuły

Dawna siedziba Radia El zostanie sprzedana

19.09.2012 komentarzy 2

Miasto wystawi na sprzedaż ponad 200-metrowy lokal użytkowy przy ul. 1 Maja 2 po nieistniejącej rozgłośni Radia El. Mieszczące się na czwartej kondygnacji...