00:00 / 30.11.-0001

BMW Klub Elbląg zaprasza na swoje drugie urodziny

BMW Klub Elbląg zaprasza na swoje drugie urodziny

Już w niedzielę, 2 września na lotnisku w Ornecie odbędą się drugie urodziny BMW Klub Elbląg. Z tej okazji członkowie elbląskiego klubu zapraszają wszystkich chętnych na imprezę motoryzacyjną z wieloma atrakcjami. Organizatorzy przewidzieli m.in. konkurencje sprawnościowe dla kierowców, wyścig na 1/4 mili oraz wybory najpiękniejszej „beemki”.

II urodziny BMW Klub Elbląg rozpocznie o godz. 10 wspólny przejazd jego uczestników z Elbląga do Ornety. Wyjazd zaplanowano na godz. 10.30 z parkingu przy PWSZ na Grunwaldzkiej. Na miejscu kolumna ma zawitać o godz. 12.

Trasa przejazdu:

Wyświetl większą mapę

Podczas pobytu w Ornecie organizatorzy planują zrealizować między innymi takie atrakcje jak:  konkurencje sprawnościowe dla kierowców, konkurencje "czasowo-wyścigowe", 1/4 mili, miss urodzin (wybory najpiękniejszej beemki), ciągniecie auta na linie (każdy biorący udział w tej konkurencji łapie rękoma linę i ciągnie na niej auto jak najszybciej do "mety" ), wspólne zdjęcie klubowe, które zostanie zamieszczone na kubku klubowym, integracja z pobliskimi klubami motoryzacyjnymi (w tym Ogólnopolski Klub Opel Astra GSI) oraz pokaz ratownictwa medycznego. Całość dopełni wspólne grillowanie.

Organizatorzy zachęcają do udziału w imprezie wszystkich chętnych i zaznaczają, że do wygrania będą bardzo oryginalne trofea.
- Chętnych zapraszamy do przeczytania regulaminu klubowego, który ściśle będzie obowiązywał także na tej imprezie – informują organizatorzy.

Więcej informacji na forum BMW Klub Elbląg. http://www.bmwklubelblag.fora.pl

Drugim urodzinom BMW Klub Elbląg patronuje multiplatforma internetowa moto.elblag.net

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%