› bieżące
10:47 / 02.04.2015

Borys Tucki o byłym wydawcy elblag24.pl

Borys Tucki o byłym wydawcy elblag24.pl

Ja, Borys Tucki oświadczam, że wiedza, którą posiadłem w wyniku pracy w elblag24.pl i trzyletnich kontaktów z jego wydawcą Sebastianem B. K. upoważnia mnie do wyrażenia zdania, że tytuł elblag24.pl i jego wydawca dokonał w okresie swej działalności dużo złego. Jego działalność wyrządziła wiele krzywd, i to zarówno mieszkańcom naszego miasta – indywidualnie, jak też, jako miastu. Okazało się, że wielu przedsiębiorców, różnych zawodów i zwykli elblążanie byli obrażani, zastraszani lub doprowadzani do kłopotów finansowych.

Medium elblag24.pl, które stworzył wyżej wymieniony pod pozorem działalności dziennikarskiej stało się intratnym sposobem na życie jego wydawcy.

Ja Borys Tucki, jako były Redaktor Naczelny elblag24.pl, również oszukany przez S B K, mam obowiązek o zaistniałych zdarzeniach w tym okresie, kiedy pełniłem wspomnianą rolę poinformować elblążan, dlatego tworzę możliwość tym wszystkim osobom, które w minionym okresie doznały krzywd ze strony elblag24.pl i wyżej wymienionego opowiedzenia o jego karygodnych działaniach.

Rozmiar negatywnych zdarzeń i skala osób, które w przeszłości zostały pokrzywdzone przez elblag24.pl i Sebastiana B. K. , każe mi powołać zespół złożony z prawników oraz specjalistów z różnych dziedzin, który będzie miał na celu obronę ludzi przed szkodliwymi działaniami osób pokroju byłego wydawcy elblag24.pl.

Wszystkie osoby poszkodowane, które w przeszłości były zastraszane, szantażowane, doznały upokorzeń, zostały oszukane, były nękane przez elblag24.pl i jego poprzedniego wydawcę Sebastiana B. K. ,, mogą zgłaszać się do mnie – Borysa Tuckiego, pod numerem telefonu 533-244-555, oraz e-mail: oszukani.sbk@gmail.com.

W przypadku konieczności, gwarantuję anonimowość i bezpieczeństwo danych osobowych.

Otwieram także w tym celu, na portalu społecznościowym Facebook fan-page, by ludzie mogli wyrazić swoją postawę wobec Sebastiana B. K.: https://www.facebook.com/pages/Oszukani-przez-SBK/1418961151751739 Ja mówię nie, dla takich działań osób pokroju wyżej wspomnianego.

Powód mojego oświadczenia, jest tym bardziej uzasadniony, ponieważ wyżej wymieniony już zamieszcza na swoim profilu FB artykuły i zapowiedzi, iż przygotowuje nowe narzędzie szantażu i szykanowania elblążan, czego dowodzi zamieszczona przez niego 1 kwietnia 2015 roku, informacja o zatrzymaniu na kradzieży w nowej galerii Komendanta Straży Miejskiej w Elbląg, być może pod pretekstem żartu prima-aprilis owego.

Były wydawca elblag24, dotychczas kojarzony jest z haniebną przeszłością, który realizował zamówienia wzajemnego wyniszczania się polityków, dokonywania zmian Prezydentów Elbląga, a także niszczenia przedsiębiorców przez ich konkurentów.

Oświadczam, że uczynię co w mojej mocy, by takie dalsze działania ze strony Sebastiana B. K. stały się niemożliwe.

Borys Tucki

35
19
oceń tekst 54 głosów 65%