› policja
09:04 / 13.01.2020

Braniewo. Młody kierowca z amfetaminą i marihuaną

Braniewo. Młody kierowca z amfetaminą i marihuaną

Podczas rutynowej kontroli drogowej braniewscy policjanci znaleźli przy 21-letnim kierowcy narkotyki. Użyty tester wykazał, że mężczyzna prawdopodobnie kierował pojazdem będąc pod działaniem środków odurzających. 

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali w Braniewie do rutynowej kontroli nadjeżdżające auto. Za kierownicą siedział 21-latek, mieszkaniec powiatu braniewskiego. Zachowanie i wygląd kierowcy wzbudziły u funkcjonariuszy podejrzenie, że może on znajdować się pod działaniem zabronionych substancji. 

W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli kilka gramów narkotyków – marihuany i amfetaminy. Użyty narkotester wskazał, że mężczyzna prawdopodobnie znajdował się pod wpływem środków odurzających

- informuje braniewski policjant.

Wprost z miejsca kontroli  młody kierowca trafił do policyjnej celi, a sprawą zajęli się kryminalni. 21-latek usłyszał dwa zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Jeżeli badania laboratoryjne potwierdzą, że w chwili zatrzymania był pod działaniem środków odurzających - usłyszy wówczas kolejny zarzut. 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%