› bieżące
06:53 / 14.10.2013

Budżet Obywatelski: ostatnie dni glosowania

Budżet Obywatelski: ostatnie dni glosowania

Jeszcze tylko do poniedziałku włącznie można głosować na wnioski złożone do Budżetu Obywatelskiego. Formularz elektroniczny będzie aktywny do północy 14 października, a ankiety papierowe można składać do 15.30 w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego przy ul. Łączności 1.

Mamy już ponad 13.000 głosów i ciągle napływają nowe. Każdego dnia spływa kilkaset ankiet elektronicznych i papierowych – mówi Arkadiusz Kowalczyk z Biura Prezydenta Miasta. Budżet Obywatelski jest szansą na poprawę stanu infrastruktury na każdej ulicy i osiedlu. Zdajemy sobie sprawę, że właśnie te mniejsze inwestycje mają największy wpływ na warunki życia w najbliższej okolicy – dodaje Arkadiusz Kowalczyk.

Głosować można za pomocą ankiety papierowej lub formularza elektronicznego zamieszczonego na stronie internetowej Budżetu Obywatelskiego maksymalnie na pięć propozycji stawiając znak „X” w kratce przy nazwie zadania. Nie jest wymagana oryginalna wersja ankiety papierowej – można składać kserokopie bądź wydruki komputerowe, które można pobrać w formacie pdf ze strony Budżetu Obywatelskiego. W zakładce pliki do pobrania znajduje się również podział miasta na okręgi wyborcze.

Wyniki głosowania zostaną podane pod koniec października. Wtedy poznamy inwestycje, które znajdą się w projekcie budżetu miasta na 2014 rok.
 

5
4
oceń tekst 9 głosów 56%