› bieżące
13:51 / 14.11.2013

Casting do konkursu Miss Ziemi Elbląskiej 2014

Casting do konkursu Miss Ziemi Elbląskiej 2014

Agencja Marketingowo- Reklamowa LIDER Sp. z o.o. serdecznie zaprasza na casting do kolejnej, szesnastej edycji wyborów Miss Ziemi Elbląskiej 2014. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie bezdzietne panny od 14 do 24 roku życia.

Udział w wydarzeniu to wspaniała przygoda oraz szansa na rozpoczęcie kariery. Laureatki mają zagwarantowany szereg atrakcji, wartościowe nagrody oraz udział w wyborach Miss Polski.

Gala Finałowa odbędzie się 15 marca 2014 r. aczkolwiek już od grudnia rozpoczną się przygotowania. Kandydatki wezmą udział w próbach choreograficznych, sesjach zdjęciowych, wyjazdach na basen, Spa czy siłownie.

Ponadto, dziewczęta będą rywalizowały ze sobą podczas drugiej edycji turnieju „Miss Karting Cup” oraz premierowo w „Miss Bowling Cup”.

 


Jeżeli lubisz nowe wyzwania, chcesz aktywnie spędzić kilka najbliższych miesięcy i spróbować swoich sił przed obiektywem i na wybiegu- weź udziału w castingu do konkursu Miss Ziemi Elbląskiej 2014 i Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek 2014.

Zapraszamy 22 listopada 2013 r. o godzinie 17.00 do Bollywood Bowling Restaurant & Club przy ul. Odzieżowej 12.

Udział w castingu jest całkowicie bezpłatny. Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem dostępnym na oficjalnej stronie konkursu www.misselblaga.pl oraz zabranie ze sobą kostiumu kąpielowego, sukni wieczorowej oraz obuwia na wysokim obcasie do prezentacji w czasie castingu.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%