› bieżące
17:00 / 27.03.2015

Centrum technologiczne już otwarte

Centrum technologiczne już otwarte

fot. Nadesłane

Wraz z otwarciem Centrum Handlowego Ogrody, Elbląg wzbogacił się o wiele znakomitych marek. Szczególnie oczekiwanym okazał się market lidera rynku elektroniki użytkowej – Media Markt, który zaoferował mieszkańcom miasta i okolic najpełniejszą ofertę sprzętu elektronicznego oraz szeroki wachlarz usług.

Media Markt z okazji otwarcia marketu, przygotował szereg artykułów w promocyjnych cenach, co przyciągnęło tłumy klientów – fascynatów nowych technologii. Najchętniej kupowanymi urządzeniami okazały się telewizory, tablety i urządzenia AGD. Nie brakowało jednak zainteresowania również innymi kategoriami produktów, które dzięki nowoczesnej formie prezentacji można dotknąć, porównać, a często nawet wypróbować na miejscu.

Dzięki Media Markt mieszkańcy Elbląga i okolic otrzymają dostęp do największej w regionie oferty  urządzeń i akcesoriów do wyposażenia domu oraz biura m.in.: sprzętu multimedialnego i teleinformatycznego, telewizorów, urządzeń audio-video, sprzętu biurowego i szerokiej gamy produktów z segmentu AGD. Również konsumenci podążający za trendami, chcący zrozumieć i maksymalnie wykorzystać najnowsze technologie służące utrzymaniu łączności ze światem, w pracy i zabawie, znajdą tu pełen wybór urządzeń i rozwiązań mobilnych oraz praktycznych i modnych akcesoriów czołowych producentów. Ofertę uzupełniają produkty zapewniające realizację pasji i ciekawe spędzanie wolnego czasu - sprzęt fotograficzny, gry komputerowe, książki, muzyka i filmy oraz produkty z zakresu tzw. elektroniki sportowej,  jak pulsometry, zegarki smart i nawigacje. Media Markt jest także autoryzowanym sprzedawcą produktów marki Apple, dzięki czemu wielbiciele tej marki będą zawsze na bieżąco z pojawiającymi się na rynku nowinkami Apple.

Cieszę się, że jesteśmy tak oczekiwaną marką przez mieszkańców Elbląga  powiedziała Katarzyna Załęska, Dyrektor Marketu Media Markt w Elblągu  -  Nasz sklep zapewni mieszkańcom miasta i okolic lepszy dostęp do szerokiej oferty produktów i usług Media Markt. Jestem przekonana, że sklep szybko zyska stałych klientów i stanie się centrum technologicznym miasta. Naszą siłą są znakomici doradcy fachowi, którzy pomogą wybrać najbardziej optymalne rozwiązania i produkty, dopasowane do potrzeb i stylu życia kupujących.

Wyróżnikiem sklepów Media Markt na rynku jest kompleksowość oferowanych usług: przy zakupie sprzętu można skorzystać z oferty ratalnej, wykupić opcję rozszerzonej ochrony produktów Gwarancja +, skorzystać z usługi pomocy informatycznej Power Service, zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub telewizji NC+, a nawet podpisać na miejscu umowę na zakup energii, czy kupić bilety na ciekawe wydarzenia kulturalne. Klienci korzystający z zakupów w sklepie internetowym na stronie www.mediamarkt.pl mogą także w markecie odebrać zamówiony sprzęt bez ponoszenia kosztów dostawy.

7
2
oceń tekst 9 głosów 78%

Zdjęcia ilość zdjęć 7