› bieżące
10:30 / 24.03.2015

Cheerleaderki znowu jadą po medale (Zdjęcia)

Cheerleaderki znowu jadą po medale (Zdjęcia)

fot. Ryszard Siwiec

Przed elbląskimi cheerleaderkami Mistrzostwa Polski w Łącku. Dziewczyny będą walczyły o utrzymanie mistrzowskich tytułów. Po raz czwarty będą rywalizowały w kategorii Pom Dance, zarówno w formacji jak i w duetach. Aneta Orłowska, trenerka drużyny przyznaje, że konkurencja będzie duża. Zajrzeliśmy na salę by pokibicować dziewczynom i sprawdzić jak idą przygotowania do tego wydarzenia. 

Niespełna tydzień temu dotarły do nas informacje o wygranej elblążanek podczas Mistrzostw Polski w kategorii Freestyle Pom. Dziewczyny wróciły z 4 medalami - jednym złotym i trzema srebrnymi. Układy przygotowane przez Polę Stołowską, Magdalenę Konczewską i Anetę Orłowską zachwyciły sędziów. Mistrzostwa Polski były jednocześnie eliminacjami do mistrzostw Europy, które odbędą się w Lubljanie na Słowenii oraz mistrzostw świata w Stanach Zjednoczonych w Orlando. Jak mówi Aneta Orłowska, apetyt na zwycięstwo jest duży, ale drużyny, z którymi elblążanki będą rywalizować, są na bardzo wysokim poziomie.

Wiemy, że mamy jeszcze nad czym pracować. Jestem zadowolona z wyników jakie osiągnęły dziewczyny podczas ostatnich Mistrzostw, ale jako trenerka twierdzę, że zawsze można zaprezentować się jeszcze lepiej, na to też liczę podczas kolejnych zawodów. Mam nadzieję, że dziewczynom pójdzie jeszcze lepiej - zwłaszcza, że szykuje się zacięta rywalizacja. Zaprezentujemy ten sam układ z niewielkimi zmianami. Czasu zostało niewiele, ale postaramy się go wykorzystać jak najlepiej.

Byliśmy na treningu cheerleaderek i potwierdzamy – dziewczyny dają z siebie wszystko. Mistrzostwa Polski odbędą się w weekend 27-29 marca. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć Ryszarda Siwca.

11
9
oceń tekst 20 głosów 55%

Zdjęcia ilość zdjęć 65