› konkursy
14:29 / 22.10.2015

Chór Aleksandrowa w Elblągu - wygraj bilety

 Chór Aleksandrowa w Elblągu - wygraj bilety

24 listopada w Centrum Sportowo-Biznesowym przy ul. Grunwaldzkiej 135 wystąpi Chór Aleksandrowa. Z tej okazji, dla naszych czytelników mamy w naszym konkursie do wygrania dwa pojedyncze zaproszenia na ten wyjątkowy koncert.

Chór Aleksandrowa to zespół uznawany za jeden z najlepszych chórów męskich na całym świecie. Formacja licząca 130 osób koncertowała w ponad siedemdziesięciu państwach i jest jedną z najbardziej znanych i liczących się grup artystycznych pochodzących z krajów byłego ZSRR. Składa się z wybitnych solistów, orkiestry (głównie instrumenty dęte, akordeony, mandoliny) oraz widowiskowego baletu.

Bilety są dostępne w salonach EMPIK w całym kraju oraz w sieci sprzedaży internetowej: Biletin, Ticketpro, Ebilet, Eventim, KupBilet, kupbilecik.pl, www.bilety24.pl.

Co zrobić, aby wygrać pojedyncze zaproszenie?
Wyślij na adres konkurs@elblag.net zgłoszenie, podając w tytule "Chór Aleksandrowa", a w treści podając imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego. Spośród nadesłanych zgłoszeń wylosujemy dwóch szczęśliwców, którzy obejrzą chór na żywo. Na zgłoszenia czekamy do 31 października.

 

4
1
oceń tekst 5 głosów 80%