› transmisje Live
07:00 / 16.01.2016

Chór Cantata dla Pauliny – zobacz transmisję LIVE VIDEO

Chór Cantata dla Pauliny – zobacz transmisję LIVE VIDEO

fot. Bartłomiej Ryś

Z olbrzymią przyjemnością pragniemy poinformować naszych Czytelników, że występ Chóru Cantata, który zaprezentuje się podczas noworocznego koncertu charytatywnego w Zespole Szkół Muzycznych, będzie można obejrzeć w naszym serwisie NA ŻYWO. Na te wyjątkowe wydarzenie zapraszamy w najbliższą niedzielę, 17 stycznia, o godzinie 18:00.

Chór Cantata zaprezentuje się w sali koncertowej Szkoły Muzycznej w towarzystwie kwartetu jazzowego Sergiej Kriuczkow & Riverboat Ramblers. Wszystko dla Pauliny Hebel, absolwentki szkoły muzycznej i reprezentantki naszego miasta w programie „Bitwa na Głosy” (drużyna Ryszarda Rynkowskiego).

W repertuarze koncertu znajdą się utwory świąteczne, pastorałki i kolędy w jazzowych aranżacjach. Wejściówki o nominałach 10, 20 i 50 zł będą do kupienia w dniu koncertu. Podczas wieczoru można będzie zakupić przedmioty przekazane przez darczyńców. Cały dochód ze sprzedaży wejściówek i przedmiotów przekazany będzie na leczenie Pauliny Hebel.

Koncert organizowany jest z udziałem Fundacji Elbląg oraz Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu.

Jeżeli natomiast ktoś nie może być i pomóc – nic straconego. Zapraszamy do naszej specjalnej transmisji z tego wydarzenia (na żywo!) oraz do pomocy Paulinie.

Wystarczy wpłacić na konto Fundacji Dary Losu dowolną kwotę z dopiskiem „Dla Pauliny”. Nr konta: 08 1090 1506 0000 0001 2957 6514

Serdecznie zapraszamy – i na koncert, i na transmisję i do pomocy!

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 13