› poradnik
14:42 / 04.01.2021

Co zrobić, gdy w trasie popsuje się ciężarówka

Co zrobić, gdy w trasie popsuje się ciężarówka

Awaria ciężarówki w trasie to scenariusz, który spędza kierowcom sen z powiek. GOS-STAR DUO rozumie obawy o późny powrót do wykonywanych obowiązków czy brak możliwości znalezienia pomocy w środku nocy. W związku z tym nasza firma wychodzi z pomocną dłonią w postaci mobilnego serwisu ciężarówek. Warto więc wiedzieć, jak zareagować w sytuacji nagłej niesprawności pojazdu, oraz jak rozwiązać tego typu problem.

Poprowadzimy Cię krok po kroku

Pierwszym, bardzo istotnym etapem w razie awarii ciężarówki jest zadbanie o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego. Pamiętaj, aby w miarę możliwości znaleźć miejsce, gdzie pojazd nie będzie stanowił zagrożenia. Może być to parking, pobocze czy pas awaryjny. Jeśli jednak ciężarówka zatrzyma się na ulicy, pamiętaj o odpowiednim oznaczeniu tego miejsca.

Kolejnym krokiem jest zaalarmowanie GOS-STAR DUO. Gdy tylko nasza firma przyjmie twoje zgłoszenie, wysłany zostanie do Ciebie mobilny serwis.

Jak działa firma GOS-STAR DUO?

Nasi pracownicy za pomocą nowoczesnych komputerów diagnostycznych ustalą przyczynę awarii. Następnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowym narzędziom rozwiążą twój problem. Firma dysponuje w pełni wyposażonym serwisem mobilnym, dzięki któremu w szybki sposób może zdiagnozować usterkę i adaptować nowe podzespoły. Nasza firma działa przez całą dobę, dlatego nie musisz martwić się o nocne awarie. Zespół GOS-STAR DUO dołoży wszelkich starań, abyś uzyskał pomoc o każdej porze dnia i nocy.

Mobilny serwis rozwiązaniem problemów w trasie

Dzięki usłudze mobilnego serwisu nie musisz martwić się usterkami podczas pokonywanej trasy. Nasz serwis działa:

  • Natychmiastowo i błyskawicznie

Wiemy, jak ważny jest czas. W związku z tym niezwłocznie po przyjęciu zgłoszenia wyruszamy z pomocą. Nasza ekipa dotrze do Ciebie w możliwie najszybszym czasie. Ponadto każdy problem rozwiązywany jest szybko i skutecznie, abyś mógł wrócić do swoich obowiązków.

  • Precyzyjnie

Nasze każde działanie oparte jest na precyzji. Naszym priorytetem jest twoje bezpieczeństwo. Powierzając nam swój problem możesz mieć pewność, że zostanie on rozwiązany do końca.

  • Całodobowo

Wiemy, że obawa o brak znalezienia pomocy w środku nocy może być stresująca. Naprzeciw przeciwnościom wychodzi serwis GOS-STAR DUO. Z nami możesz spać spokojnie.

  • Jakościowo

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Świadcząc wszelkie usługi stawiamy na jakość.

GOS-STAR DUO jest odpowiedzią na wszelkie awarie, które mają miejsce w trasie. Nasz mobilny serwis rozwiąże każdy, nawet najtrudniejszy problem.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%