› sport
10:39 / 30.08.2014

Concordia Elbląg - Płomień Ełk LIVE! Rywal znów zwycięży?

Concordia Elbląg - Płomień Ełk LIVE! Rywal znów zwycięży?

Concordia Elbląg zmierzy się liderem Płomieniem Ełk. Przeciwnik jak na razie wygrał cztery spotkania i dzięki lepszemu bilansowi bramek prowadzi w III lidze. Spotkanie w sobotę o godzinie 16.00 na stadionie przy ul. Krakusa.

Sprawdź relację tutaj

Płomień to zespół, który wygrywa w efektowny sposób. Ograł Puszczę Hajnówka 4-0, wygrał z Romintą Gołdap na wyjeździe 4-2, jednak formę pokazał w rywalizacji z Olimpią Zambrów. Ełczanie odprawili rywala 3-0 na własnym stadionie, wykorzystując błędy obrońców. Hat trickiem popisał się były zawodnik Olimpii Elbląg napastnik Kamil Jackiewicz, który w tym sezonie zdobył już 9 bramek.

- Dwa pierwsze gole przeciwnika to nasze prezenty. W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie dwie stuprocentowe sytuacje, których nie potrafiliśmy wykorzystać. W drugiej połowie graliśmy ambitnie i stwarzaliśmy zagrożenie, ale nie padły bramki. W pewnym stopniu nasza postawa była związana z tym, iż mieliśmy dzień mniej odpoczynku od rywala, a stoczyliśmy w niedzielę ciężki mecz z ekstraklasową Jagiellonią - mówił Krzysztof Zalewski trener Olimpii Zambrów.

 

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%