› sport
20:37 / 21.02.2014

Concordia Elbląg pozyskała 10 zawodników. Sprawdź jakich

Concordia Elbląg pozyskała 10 zawodników. Sprawdź jakich

fot. Twitter

W Concordii Elbląg okres testowania zagranicznych graczy przyniósł rozstrzygnięcia. Klub ogłosił, że zostały podpisane kontrakty z Hiszpanami, Japończykami i Kameruńczykiem. Zatem można już oficjalnie podać, jacy gracze wystąpią w rundzie wiosennej w barwach zespołu z Elbląga.

Podczas meczów sparingowych obserwowaliśmy wielu piłkarzy. Głównie z Hiszpanii. Sztab szkoleniowy analizował ich postawę i podejmował decyzje w sprawie ich pozyskania. - W piątek 21 lutego klub zdecydował się na podpisanie umów aż dziesięcioma zawodnikami. Od rundy wiosennej pomarańczowo-czarne barwy reprezentować będą: obrońcy Carlos Garcia Munoz i Kiyoshi Nakatani, pomocnicy Gonzales Perez Juan Manuel „Juamna”, Hector Faura Ibanez, Fernandez Lopez Adolfo, Raul Haro, Tomoki Fujikawa, Shotaro Okada. Natomiast za siłę ofensywną i strzelanie bramek odpowiedzialnych będzie dwóch nowych napastników Alfredo Perez Zapata i Jean Clodue Song - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Dla kibiców to zupełnie anonimowe nazwiska, więc spróbujemy znów przedstawić ich piłkarskie dokonania. Carlos Garcia Munoz występował w czwartoligowym klubie Villarubia w Hiszpanii. Juanma to piłkarz z doświadczeniem w rezerwach Cadiz. Wyróżnia się niezłymi warunkami fizycznymi. Jest silnym obrońcą. Hector Faura to dynamiczny pomocnik. Adolfo i Raul Haro ściągnięto z CD Pedroneras klubu w hiszpańskiej czwartej lidze. Jak na razie zaufanie wykorzystuje Alfredo Zapata, który strzelał aż miło w dotychczasowych spotkaniach towarzyskich. Występował w trzeciej lidze w klubie Logrones. Kameruńczyk Song to chyba najbardziej znany transfer, bo jego bratem jest zawodnik Barcelony. Wydawało się, że będzie w środkowej formacji jednak biegając w ataku strzelił kilka bramek.

Tomoki Fujikawa sprowadzony z Arki Gdynia Japończyk, w okresie przygotowawczym był jednym z najlepszych. Wyróżnia się dryblingiem. Kiyoshi Nakatani to boczny obrońca. Z Termalicy pozyskano Shotaro Okadę.

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%