19:30 / 09.05.2015

Concordia Elbląg przegrała ze Zniczem Biała Piska

Podopieczni trenera Włodzimierza Obrębskiego przegrali na wyjeździe 0-4 ze Zniczem Biała Piska. Bramki dla gospodarzy zdobywali Paweł Adamiec, Michał Świderski, dwie Daniel Świderski. To ten zawodnik był głównym bohaterem tego widowiska.

Concordia Elbląg po wygranej na trudnym terenie w Dąbrowie Białostockiej mogła pokusić się o zdobycie punktów w rywalizacji ze Zniczem. To było jednak zbyt wymagające dla klubu z Krakusa. Już w 6 minucie zagranie Daniela Świderskiego wykorzystał Adamiec i mieliśmy słaby początek dla naszego zespołu. W pierwszych minutach drugiej części gospodarze zdołali strzelić dwie bramki. Najpierw w 55 minucie Daniel Świderski i w 56 minucie Michał Świderski. W 69 minucie znów Daniel Świderski wykazał się talentem i zdobył czwartą bramkę dla miejscowych.

Znicz Białą Piska - Concordia Elbląg 4-0 (1-0)

Bramki: Adamiec 6', Michał Świderski 55', Daniel Świderski 56', 69'

Concordia Elbląg: Matloka - Szymanowski, Niburski, Pelc, Miecznik, Kwiatkowski, Lewandowski, Szmydt, Kowalski, An, Essomba, również Tomczuk, Waki, Paweł Pelc, Weber