21:15 / 20.05.2015

Concordia Elbląg przegrywa z Sokołem

Klub z Krakusa przegrał na wyjeździe 2-3 z Sokołem Ostróda. Bramki dla Concordii Elbląg zdobywali Jean Cloud Essomba i Jinjia An. Naszemu zespołowi zabrakło więcej piłkarskich argumentów do wygrania tego spotkania.

W 6 minucie Essomba wykorzystał dobrą sytuację i nie miał kłopotów ze zdobyciem bramki. Potem gospodarze za sprawą dwóch trafień Piotra Piceluka zaczęli dominować. W 57 minucie dla Sokoła zdobył Sawicki. Dla podopiecznych trenera Włodzimierza Obrębskiego w 67 minucie trafił jeszcze An, zamieniając na bramkę dośrodkowanie ze skrzydła w pole karne gospodarzy.

Sokół Ostróda - Concordia Elbląg 3-2 (2-1)

Bramki: Piceluk 18', 33', Sawicki 57' - Essomba 6', An 67'

Czerwona kartka: Tomczuk (71' za dwie żółte)

Concordia Elbląg: Matłoka - Bogdanowicz, Tomczuk, Niburski, Strach, Szmydt, Kowalski, Lewandowski, Szymanowski, An, Essomba, również Miecznik, Sagan, Bukacki