› sport
17:35 / 21.03.2015

Concordia Elbląg wygrywa z Jagiellonią

Concordia Elbląg wygrywa z Jagiellonią

Na stadionie przy ul. Krakusa Concordia Elbląg wygrała 1-0 z Jagiellonią II Białystok. Bramkę dla gospodarzy zdobył Mateusz Szmydt. Trener Włodzimierz Obrębski jest jak na razie niepokonany w lidze.

Jak strzelano bramki?

1-0, 55' - Mateusz Szmydt zbiegł ze skrzydła, przed polem karnym zdecydował się na strzał i trafił między słupki.

Wydawało się, że to będzie trudne spotkanie dla Concordii jednak okazało się, że rywal nie był najlepiej dysponowany w starciu z miejscowym zespołem. Piłkarze trenera Obrębskiego zaskakują dyscypliną w grze obrony mimo, że w tej formacji było kilka zmian w składzie. W dobrej formie jest Szmydt który zdoły już drug a bramkę w rundzie rewanżowej. To był jeden z najlepszych zawodników miejscowych. Jagiellonia nie potrafiła zagrozić rywalowi. Ich akcje były chaotyczne, kibice obserwowali mnóstwo niedokładnych podań, więc trudno było temu zespołowi stworzyć okazje bramkowe.

Conco​rdia Elbląg - Jagiellonia II Białystok 1-0 (0-0)

Bramki: Szmydt 55'

Żółte kartki: Dudała

Concordia Elbląg: Matłoka – Strach, Szymanowski, Bogdanowicz, Miecznik, Lewandowski, Bukacki, Kawasakiya (79' Wojciechowski), Sagan (77'' Waki), Szmydt, An (73' Tomczuk)

Jagiellonia II Białystok: Rosa – Charkiewicz, Radecki, Dudała, Pajnowski, Augustyniak, Gulbierz, Czaczkowski, Kowalewski, Giełażyn (13' Stypułkowski), Kalczyński

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%