11:26 / 14.03.2015

Concordia Elbląg zremisowała z ŁKS Łomża

ŁKS Łomża zremisowała 1-1 z Concordią Elbląg. Bramkę dla zespołu trenera Włodzimierza Obrębskiego zdobył Mateusz Szmydt. To dobry rezultat dla klubu z Krakusa.

Spotkanie było wyrównane, obydwa zespoły prezentowały podobny poziom sportowy. Jednak to Concordia zdobyła bramkę. W 41 minucie Hikaru Kawasakiya minął kilku zawodników w środkowej strefie i zagrał prostopadłą piłkę do Mateusza Szmydta, który w polu karnym posłął piłkę przy słupku bramki rywala.

W drugiej połowie sytuacji sam na sam nie wykorzystał Paweł Sagan. To przełożyło się na bramkę dla gospodarzy. W 71 minucie trafił Alex Rodier.

Włodzimierz Obrębski (trener Concordii Elbląg): Cieszy nas ten zdobyty punkt. Zespół jest w dużej przebudowie, ponieważ rozstaliśmy się z grupą obcokrajowców. Gdyby Paweł Sagan wykorzystał doskonałą okazję to myślę, że wygralibyśmy z ŁKS Łomża.

ŁKS Łomża - Concordia Elbląg 1-1 (0-1)

Bramki: Rodier 71' - Szmydt 41'

Concordia Elbląg: Matłoka – Bogdanowicz, Kostek, Strach, Miecznik, Lewandowski, Bukacki, An (78' Tomczuk), Szmydt (71' Kowalski), Kawasakyia, Sagan (65' Wojciechowski)