19:00 / 27.09.2014

Concordia nie powstrzymała Zambrowa

Concordia Elbląg przegrała 1-4 na wyjeździe z zajmującą pierwsze miejsce Olimpią Zambrów. Bramkę dla gości zdobył Jean Cloud Onduoha. Tym razem Concordia nie potrafiła zdobyć punktów.

Od poczatku spotkania Olimpia zaatakowała. Już w pierwszej minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego i Michał Kuczałek z bliska zdobywa bramkę. Drugiego gola zdobył Kamil Zapolnik p zagraniu Mariusza Dzienisa. Elblążan stać było na trafienie Onduohy, który wykorzystał prostopadłe podanie Tomoki Fujikawy i w sytuacji sam na sam posłał futbolówkę między słupki bramki rywala. W drugiej połowie rzut karny wykorzystał Zapolnik, a strzałem z kilkinastu metrów Michał Poduch zdobył bramkę w końcówce spotkania.

Olimpia Zambrów - Concordia Elbląg 4-1 (2-1)

Bramki: Kuczałek 1′, Zapolnik 22′, 66′ - k., Poduch 81′ – Onduoha 41′

Concordia Elbląg: Matłoka - Ogawa, Lepczak, Lucas, Drozdowski, Bukacki, Wojciechowski, Naoki, Fujikawa, Tomczuk, Onduoha