› bieżące
09:07 / 26.05.2013

Concordia po walce uległa Stali Rzeszów

Nadal fatalnej passy nie może przełamać zespół Concordii Elbląg. Elblążanie co prawda zaczęli w końcu strzelać gole, ale i tak ulegli w Rzeszowie miejscowej Stali 2:3.

Wynik mógł być całkiem inny, bo rzeszowianie grali w osłabieniu. W drugiej lidze piłkarze Stali Rzeszów odnieśli pierwsze zwycięstwo przed własną widownią w rundzie rewanżowej. Pokonali Concordię Elbląg 3:2 .

Od 25 minuty gospodarze grali w osłabieniu - po drugiej żółtej kartce Margola. Trzy minuty później objęli jednak prowadzenie po strzale Macy. W 37 minucie wynik podwyższył Persona a w 77 po raz trzeci bramkarza gości pokonał Koczon.

W końcówce niewiele brakowało a Concordia wywiozłaby punkt. W 82 i 86 minucie Stępień dwukrotnie pokonał Wietechę.