14:32 / 26.04.2015

Concordia słabsza od Olimpii Zambrów

Podopieczni trenera Włodzimierza Obrębskiego przegrali 0-2 z Olimpią Zambrów. Bramki dla gości zdobywali Dominik Lemanek z rzutu wolnego i Michał Hryszko. Gospodarze nie potrafili skutecznie postawić się rywalom, którzy zasłużenie triumfowali na stadionie przy ul. Krakusa.

Jak strzelano bramki?

51', 0-1 - Rzut wolny dla Olimpii Zambrów wykorzystał Dominik Lemanek

87', 0-2 - Strzał na bramkę odbił bramkarz gospodarzy Przemysław Matłoka jednak dobitka Michała Hryszki była celna.

Concordia była słabszym zespołem od przeciwnika w tym spotkaniu. W pierwszej części miała nawet delikatnaą przewagę jednak w następnych minutach nie potrafiła zagrozić bramce Piotra Czaplińskiego. Najlepszym zawodnikiem miejscowych był Przemysław Matłoka jednak nie potrafił mimo wielu interwencji wywalczyć punktów dla elblążan. W 30 minucie kontuzjowanego, po starciu z Essombą zawodnika Michała Kuczałka musiała znieść z boiska służba medyczna. Na boisko wszedł Mariusz Gogol, który w konsekwencji dwóch żółtych, otrzymał w 66 minucie czerwoną kartkę. To jednak nie sprawiło, że gospodarze stwarzali więcej szans bramkowych.

Concordia Elbląg - Olimpia Zambrów 0-2 (0-0)

Bramki: Lemanek 51', Hryszko 87'

Żółte kartki: Gogol

Czerwone kartki: Gogol 66'

Concordia Elbląg: Matłoka – Strach, Miecznik, Bogdanowicz, Szymanowski, Szmydt, Bukacki (82' Kowalski), Lewandowski, Wojciechowski (87' Waki), An Jinya (79' Sagan), Essomba

Olimpia Zambrów: Czapliński – Dzienis (90' Korytkiewicz), Gogół, Piłatowski, Hryszko, Kuczałek (30' Gogol), Gul, Poduch (84' Lachowicz), Lemanek, Jastrzębski, Przyborowski