19:02 / 03.10.2015

Concordia wygrała z Działdowem

Podopieczni trenera Łukasza Nadolnego wygrali na wyjeździe 3-1 ze Startem Działdowo. Concordia bardzo dobrze zagrała w końcówce rywalizacji, w której zdobywała bramki na wagę trzech punktów. Klub z Krakusa dogonił grupę walczącą o utrzymanie w III lidze.

Concordia zaatakowała od pierwszych minut. Wzdłuż pola karnego zagrywał Mateusz Szmydt i w dobrej sytuacji trafił Karol Styś. Gospodarze odpowiedzieli w drugiej części kiedy to w 53 minucie piłkę do bramki Przemysława Matłoki posłał Dariusz Wółkiewicz. Mimo trudnej sytuacji Pomarańczowi pokazali niemała ambicję. W 83 minucie strzał na bramkę Szmydta dobił Jean Cloud Essomba. Jeszcze w 90 minucie Martin Strach strzałem z dystansu trafił do siatki rywala. Concordia wygrała pierwsze spotkanie w lidze od sierpniowej rywalizacji z MKS Korsze.

Start Działdowo - Concordia Elbląg 1-3 (0-1)

Bramki: Wółkiewicz 53' - Styś 15', Essomba 83', Strach 90'

Concordia Elbląg: Matłoka – Bogdanowicz, Lepczak, Niburski, Tomczuk, Burzyński, Pelc M. (75' Pelc P.), Miecznik (81' Weber), Szmydt, Lewandowski (46' Essomba), Styś (65' Strach)