17:32 / 18.10.2014

Concordia wygrywa 3-0 z Grajewem

Concordia Elbląg wygrywa 3-0 na wyjeździe z Warmią Grajewo. Bramki zdobywali Krzysztof Niburski, Jean Cloud Onduoha oraz Tomoki Fujikawa. To był zasłużony triumf gości, którzy powinni zdobyć więcej bramek, jednak nie wykorzystali dogodnych sytuacji.

0-1 45 minuta – Onduoha zagrał w pole karne do Niburskiego, który głową zdobył bramkę dla Concordii Elbląg

0-2 63 minuta – Ładna akcja gości, podanie Ogawy do Onduohy, który strzela następną bramkę

0-3 85 minuta – Fujikawa wykorzystuje dośrodkowanie i głową trafia do bramki rywala

W tym spotkaniu zespół trenera Kei Hoshikawy był groźniejszy w okolicach bramki przeciwnika. Gospodarze na początku spotkania mieli kilka sytuacji jednak bramkarz elblążan Przemysław Matłoka nie musiał się zbytnio napracować. W przeciwieństwie do młodzieżowca w bramce Warmii Grajewo. Strzały Moriego czy Odnuohy nie były skuteczne. Bramka Niburskiego, który po kontuzji znów występuje w składzie klubu z Krakusa, potem Kameruńczyka Onduohy, potem czerwona kartka dla gospodarzy i spotkanie wówczas praktycznie było rozstrzygnięte.

Warmia Grajewo - Concordia Elbląg 0-3 (0-1).

Bramki: Niburski 45', Onduoha 63', Fujikawa 85'.

Żółte kartki: Zubowski, Jagłowski, Chyliński, Koszczuk - Lepczak.

Czerwona kartka: Chyliński 65' za drugą żółtą.

Concordia Elbląg: Matłoka - Naoki, Drozdowski (85' Glockner), Lepczak, Niburski - Ogawa, Fujikawa, Lucas, An (77' Bukacki) - Kawasakiya (64' Wojciechowski), Onduoha.