19:00 / 07.11.2015

Concordia wygrywa z Wikielcem

Klub z Krakusa wygrał na wyjeździe z GKS Wikielec 2-0. Bramki dla podopiecznych trenera Łukasza Nadolnego strzelali Mateusz Szmydt oraz Grzegorz Miecznik. Concordia nadal walczy o utrzymanie w III lidze.

To było ważne spotkanie dla Pomarańczowych. Rywal na własnym stadionie jest wymagający jednak nasi zawodnicy pokazali skuteczną postawę na boisku więc wygrali w trzecim spotkaniu z rzędu. Dla nowego trenera Concordii to niemały sukces. Mimo tego warto powiedzieć, że zespół rywalizował z łatwymi oponentami.

Concordia w pierwszej części spotkania miała niezłą okazję jednak Sebastian Tomczuk trafił w bramkarza. W dobrej formie jest Mateusz Szmydt. Pokazał się w 60 minucie. Wówczas posłał piłkę do bramki gospodarzy. Chwilę potem Grzegorz Miecznik wykorzystał składną akcję Concordii. Bramkę samobójczą dla rywala zdobył Michał Lepczak w 89 minucie spotkania. Concordia jest w trudnej sytuacji, dlatego, że przewaga bezpiecznej strefy nad tym zespołem to 5 punktów.

GKS Wikielec - Concordia Elbląg 1-2

Bramki: Lepczak 89' - sam. - Szmydt 60', Miecznik 69'

Concordia Elbląg: Matłoka – Niburski, Lepczak, Toczuk (45' Styś), Lubiejewski, Burzyński (81' Pelc M.), Szymanowski, Bogdanowicz, Szmydt (85' Kruczkowski), Essomba (65' Strach), Miecznik