› sport
18:11 / 20.03.2020

Coraz więcej elblążan daje coś od siebie. Darmowe treningi online w domu z trenerem osobistym!

Coraz więcej elblążan daje coś od siebie. Darmowe treningi online w domu z trenerem osobistym!

fot. Tomek Michalak

Coraz więcej Polaków w tym trudnym dla wielu okresie stara się dać coś od siebie, podnosząc na duchu i przywracając wiarę w człowieczeństwo. Różnego rodzaju prospołeczne inicjatywy są podyktowane również koniecznością – wiele branż nie może normalnie funkcjonować, stąd też także wielu mieszkańców naszego miasta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i stara się świadczyć usługi w trochę niekonwencjonalny sposób. Całe szczęście, że część z nich robi to zupełnie za darmo.   

Być może część z Was miała okazję poznać trenera osobistego Tomasza Michalaka. Wszyscy wiemy, że z uwagi na wprowadzony przez rząd stan zagrożenia epidemicznego, zamknięte są m.in. siłownie i kluby fitness, co spowodowało zmianę strategii. Do tej pory mogliście poćwiczyć z Tomkiem na elbląskich siłowniach, dziś możecie to zrobić nieodpłatnie online (łącząc się z nim za pośrednictwem Internetu) w Waszych domach. 

W jaki sposób ćwiczyć pod okiem doświadczonego trenera osobistego? Nic prostszego! Dołączcie do grupy prywatnej na Facebooku TrenujwdomuzTomkiem. Zajęcia odbywają się codziennie (oprócz niedzieli) w godzinach od 18.00 do 19.00–19.30 za pośrednictwem transmisji online.

Niby godzina takich wygibasów, a jednak fajnie się można zmęczyć i odprężyć.

– zapewnia Tomek Michalak.

 Spróbujecie?

https://www.facebook.com/groups/2606807609591937/

5
0
oceń tekst 5 głosów 100%