› bieżące
09:53 / 22.03.2013

Cyrk Zalewski zachwycił mieszkańców Elbląga - zobacz zdjęcia

Cyrk Zalewski zachwycił mieszkańców Elbląga - zobacz zdjęcia

fot. Konrad Kosacz/elblag.net

Na ten dzień czekały z niecierpliwością przede wszystkim dzieci. Bo dla nich to było niezwykłe wydarzenie. Do naszego miasta zawitał Cyrk Zalewski z jednodniowym przedstawieniem. Dzieci i dorośli byli pod wielkim wrażeniem tego, co zobaczyli.

Może się wydawać, że sztuka cyrkowa pomału odchodzi do lamusa i tego typu rozrywki już nie cieszą się wielkim zainteresowaniem. Kiedyś cyrk przyjeżdżał do naszego miasta na kilka dni, a i tak ciężko było o wolne miejsca. Niestety, obecnie tego typu rozrywki należą już do rzadkości, a ekipa cyrkowa gościła u nas tylko jeden dzień.

Jednak ten czwartkowy wieczór na długo zostanie w pamięci wszystkich, którzy pojawili się w namiocie Cyrku Zalewski. Duże wrażenie na dzieciach robiły występy zwierząt cyrkowych i wszelkiego rodzaju ewolucje. Widownię rozmieszali komicy. Nieco tajemnicy wprowadzali iluzjoniści. Natomiast sporą dawkę emocji zapewnili kaskaderzy z Brazylii, którzy dali zapierający dech w piersiach pokaz jazdy na motorach w kuli. Brazylijczycy prezentują to niezwykłe widowisko po raz pierwszy w Polsce.

W przerwie dzieci mogły pojeździć na wielbłądach oraz zrobić zdjęcie ze zwierzętami. - Dzieci były zachwycone, po prostu zaniemówiły. Choć przyznam, że dwugodzinny spektakl to trochę dla nich za długo. Na szczęście były pod dużym wrażeniem tego, co zobaczyły. Czekały na wizytę w cyrku od kilku dni - mówi mama dwóch maluchów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z występu w Elblągu.
 

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 46