› bieżące
00:38 / 28.11.2013

Czas na kulturalny prezent

Czas na kulturalny prezent

fot. nadesłane

Andrzejki, Mikołajki, Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok – przed nami mnóstwo okazji do robienia sobie i innym prezentów. CSE „Światowid” poleca Kartę Upominkową.

Karta Upominkowa to przede wszystkim pomysł na kulturalny prezent, a że wykorzystać ją można przez cały 2014 rok daje to obdarowanemu duże możliwości wyboru. Tę formę prezentu na pewno docenią praktycy, którzy uważają, że ryzyko nietrafienia w gust obdarowywanej osoby jest zbyt duże.

To także propozycja dla pracodawców. Zmotywowany pracownik, to dobry pracownik. A nic tak nie motywuje jak świadomość, że jest się docenianym pracownikiem. W dobie kryzysu z firmowych budżetów trudno czasami jest zagospodarować pieniądze na premie. Wyjściem z tej sytuacji może być Karta Upominkowa.

- Zaproszenie do kina, na festiwal filmowy, operę w ramach transmisji na żywo z The Metropolitan Opera w Nowym Jorku, spektakl czy kabaretowy występ nie zrujnują firmowego budżetu – mówi Violetta Staniszewska kierownik marketingu w CSE „Światowid”. - Wręczone w postaci eleganckiej karty upominkowej wyróżniającym się pracownikom, będą dla nich czytelnym sygnałem, że ich zaangażowanie w pracę jest doceniane.

Karty Upominkowe dostępne są w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. Ich nominały są różne, a sprzedawane w tej chwili karty ważne są do końca roku 2014.

Karty mają atrakcyjną formę graficzną. Ich nominały to: 5 zł, 10 zł, 20 zł, 50 zł oraz o wartościach biletów na seanse kinowe. Kartą upominkową można zapłacić za jeden lub więcej biletów. Różnica pomiędzy wartością kupowanych biletów, a wartością Karty Upominkowej nie zostanie zwrócona. Z kolei, jeśli wartość biletów będzie wyższa od wartości Karty Upominkowej, różnicę można dopłacić gotówką.

Szczegółowy regulamin kart dostępny jest w kasie CSE oraz na stronie internetowej Światowida w zakładce Karty Upominkowe.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%