› sport
17:02 / 01.10.2013

Czas na ostrzenie łyżew – w sobotę rusza lodowisko "Helena"

Czas na ostrzenie łyżew – w sobotę rusza lodowisko

- Już rozpoczęliśmy proces mrożenia płyty lodowiska „Helena”, a to oznacza, że w sobotę 5 października rozpoczniemy sezon – mówi Marek Wnuk, dyrektor MOSiR. – Na decyzję miały wpływ przede wszystkim sprzyjające procesowi zamrażania warunki pogodowe, a także, czego nie ukrywam, presja sportowców z klubów trenujących lodowe dyscypliny – przyznaje dyrektor.

Lodowisko „Helena” ruszy w sobotę 5 października. Pierwsze wejście na ślizgawkę zaplanowano na godz. 12.30, a już od godz. 11.30 do 18.00 otwarta będzie kasa lodowiska. Dla ułatwienia wprowadzono telefoniczną rezerwację biletów wstępu (w godzinach otwarcia kasy) pod numerem telefonu 55 625-63-13.

Bilety wstępu: normalny 9 zł, ulgowy 6 zł, bilety grupowe (15 osób) 5 zł od osoby. Można także nabyć karnety wstępu normalny i ulgowy na 10 wejść. Dodatkowe usługi na lodowisku to możliwość wypożyczenia łyżew za 6 zł, ostrzenie łyżew 7 zł, szatnia 1 zł.

Uruchomienie lodowiska to także dostęp dla korzystających do bufetu oferującego ciepłe napoje, przekąski i słodycze.

Okazją na przedłużenie rekreacji, po lub przed ślizgawką, jest możliwość skorzystania ze specjalistycznej sali do tenisa stołowego w obiekcie z trzema stołami do gry.

W sobotę, 5 października, będzie ona czynna od godz. 12.00. Opłata za wynajem stołu wynosi 11 złotych. Wejście na salę wyłącznie w obuwiu sportowym.

Więcej informacji o ofertach na rekreację i zdrowy styl życia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu.

Tekst i fot. MOSiR

Redakcja serwisu przypomina, iż na lodowisku zamontowana jest nasza kamera internetowa. Jeśli chcesz zobaczyć co się aktualnie dzieje przy ul. Karowej - wejdź tutaj.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%